Leagues in Saudi Arabia:

  • Champions League - Final
  • Champions League - Group A
  • Champions League - Group B
  • Champions League - Group C
  • Champions League - Group D
  • Champions League - Group E
  • Champions League - Group F
  • Champions League - Group G
  • Champions League - Group H
  • Champions League - Play-Off round
  • Champions League - Quarter Finals
  • Champions League - Round of 16
  • Champions League - Semi Finals
  • Champions League 1. - Qual.
  • Champions League 2. - Qual.
  • Champions League 3. - Qual.
  • Champions League Round 2
  • FIFA Club World Championship
  • FIFA World Cup - Qualification - Asia - Prelimimary
  • Olympic Women - Qualification
  • Olympics Men
  • Olympics Women
  • UEFA - Champions League - Men
  • WC-Qualification - Europe - Group - 1
  • WC-Qualification - Europe - Group - 2
  • WC-Qualification - Europe - Group - 3
  • WC-Qualification - Europe - Group - 4
  • WC-Qualification - Europe - Group - 5
  • WC-Qualification - Europe - Group - 6
  • WC-Qualification - Europe - Group - 7
  • WC-Qualification - Europe - Group - 8
  • WC-Qualification - Europe - Group - 9
  • WC-Qualification - Europe - Playoffs
  • WC-Qualification Europe - Group - 2
  • World Championships - Group A
  • World Championships - Group B
  • World Championships - Group C
  • World Championships - Group D
  • World Championships - Group E
  • World Championships - Group F
  • World Championships - Group G
  • World Championships - Group H
  • World Championships-1/8 Finals
  • World Championships-Final
  • World Championships-Quarter Finals
  • World Championships-Semi Finals
  • World Championships-Third Place Play-off
  • World Cup - Group B
  • World Cup - Group C
  • World Cup - Group D
  • World Cup - Group E
  • World Cup - Group F
  • World Cup - Group G
  • World Cup - Group H
  • World Cup - Men
  • World Cup - Men - Qualification
  • CONCACAF - Champions League
  • CONCACAF Champions - Group A
  • CONCACAF Champions - Group B
  • CONCACAF Champions - Group C
  • CONCACAF Champions - Group D
  • CONCACAF/CONMEBOL
  • Copa América - Final
  • Copa América - Group A
  • Copa América - Group B
  • Copa América - Group C
  • Copa América - Quarter Finals
  • Copa América - Semi Finals
  • Copa América - Third Place Play-off
  • Copa Libertadores - 1/8 Final Play-off
  • Copa Libertadores - Group 9
  • Coupe de France
  • Liga-Pokal
  • Super Copa
  • Super Coppa
  • UEFA Cup
  • UEFA Cup - 1/16
  • UEFA Cup - 1/8
  • UEFA Cup - 1st Round, 1st leg
  • UEFA Cup - 1st Round, 2nd leg
  • UEFA Cup - Final
  • UEFA Cup - First Qualifying round, 1st leg
  • UEFA Cup - First Qualifying round, 2nd leg
  • UEFA Cup - Group A
  • UEFA Cup - Group B
  • UEFA Cup - Group C
  • UEFA Cup - Group D
  • UEFA Cup - Group E
  • UEFA Cup - Group F
  • UEFA Cup - Group G
  • UEFA Cup - Group H
  • UEFA Cup - Quarter-finals
  • UEFA Cup - Second Qualifying round, 1st leg
  • UEFA Cup - Second Qualifying round, 2nd leg
  • UEFA Cup - Semi-finals
  • UEFA Europa League - Quarter-finals
  • UEFA Europa League - Semi-finals
  • WC-Qualification - Africa - Group - 1
  • WC-Qualification - Africa - Group - 2
  • WC-Qualification - Africa - Group - 3
  • WC-Qualification - Africa - Group - 4
  • WC-Qualification - Africa - Group - 5
  • WC-Qualification - Africa - Play Offs
  • WC-Qualification - Asia - Group - 1
  • WC-Qualification - Asia - Group - 2
  • WC-Qualification - Asia - Group - 3
  • WC-Qualification - Asia - Group - 4
  • WC-Qualification - Asia - Group - 5
  • WC-Qualification - Asia - Group - 6
  • WC-Qualification - Asia - Group - 7
  • WC-Qualification - Asia - Group - 8
  • WC-Qualification - Asia - Group A
  • WC-Qualification - Asia - Group B
  • WC-Qualification - Asia - Playoffs
  • WC-Qualification - Asian and Oceanian - Playoffs
  • WC-Qualification - Asian, N./C. American and Caribbean - Playoffs
  • WC-Qualification - CONCACAF Final
  • WC-Qualification - CONCACAF Preliminaries
  • WC-Qualification - CONCACAF Semifinal A
  • WC-Qualification - CONCACAF Semifinal B
  • WC-Qualification - CONCACAF Semifinal C
  • WC-Qualification - South America
  • WC-Qualification - South American and CONCACAF - Play Offs
  • WC-Qualification - South American and Oceanian - Playoffs
  • World Cup - Placement Matches
  • World Cup - Quarter Finals
  • World Cup - Round of 16
  • World Cup - Semi Finals
  • AFC
  • AFC Asian Cup - Qualification
  • AFC Asian Cup - Qualification - Group A
  • AFC Asian Cup - Qualification - Group B
  • AFC Asian Cup - Qualification - Group C
  • AFC Asian Cup - Qualification - Group D
  • AFC Asian Cup - Qualification - Group E
  • African Cup of Nations - Final
  • African Cup of Nations - Group A
  • African Cup of Nations - Group B
  • African Cup of Nations - Group C
  • African Cup of Nations - Group D
  • African Cup of Nations - Quarter Finals
  • African Cup of Nations - Semi Finals
  • African Cup of Nations - Third Place Play-off
  • CAF
  • CAF Champions - 1/16 Round
  • CAF Champions - 1/32 Round
  • CAF Champions League
  • Carling Cup
  • Confederations Cup
  • Confederations Cup - Final
  • Confederations Cup - Group A
  • Confederations Cup - Group B
  • Confederations Cup - Semi Finals
  • Confederations Cup - Third Place Play-off
  • Brasileirão A
  • Casino Eredivisie
  • CIS Insurance Cup
  • Eredivisie Champions League Playoffs
  • Eredivisie Intertoto Playoffs
  • Eredivisie Playoffs - Group A
  • Eredivisie Playoffs - Group B
  • Eredivisie UEFA Playoffs
  • Primera Division Apertura
  • Primera Division Apertura - Play Off
  • Primera Division Clausura
  • 1. HNL - Playoffs
  • Cup
  • European Championship - Group A
  • European Championship - Group B
  • European Championship - Group C
  • European Championship - Group D
  • European Championship - Preliminary round
  • European Championship - Quarter Finals
  • European Championship - Semi Finals
  • European Championship-Final
  • European Championship-Quarter Finals
  • European Championship-Semi Finals
  • Kup
  • Setanta Cup - Group 1
  • Setanta Cup - Group 2
  • Setanta Cup - Group 3
  • Setanta Cup - Play Offs
  • Super Kupa
  • Super Lig
  • Türkiye Kupasi
  • European Championships - Qualifying - Group - 1
  • European Championships - Qualifying - Group - 10
  • European Championships - Qualifying - Group - 2
  • European Championships - Qualifying - Group - 3
  • European Championships - Qualifying - Group - 4
  • European Championships - Qualifying - Group - 5
  • European Championships - Qualifying - Group - 6
  • European Championships - Qualifying - Group - 7
  • European Championships - Qualifying - Group - 8
  • European Championships - Qualifying - Group - 9
  • European Championships - Qualifying - Group A
  • European Championships - Qualifying - Group B
  • European Championships - Qualifying - Group C
  • European Championships - Qualifying - Group D
  • European Championships - Qualifying - Group E
  • European Championships - Qualifying - Group F
  • European Championships - Qualifying - Group G
  • European Championships - Qualifying - Group H
  • European Championships - Qualifying - Group I
  • Bundesliga
  • Cup CMFS - Final
  • Cup CMFS - Quarterfinals
  • Cup CMFS - Round 2
  • Cup CMFS - Round 3
  • Cup CMFS - Semifinals
  • Israeli Premier League
  • Ondrasovka Cup
  • Primera Division Apertura
  • Primera Division Apertura Play-off
  • Primera Division Clausura
  • Primera División Clausura
  • Primera Division Clausura Play-off
  • Primera Division Relegation Play-off
  • SAS Ligaen
  • Super Cup
  • Svenska Cupen Men
  • UEFA - Intertoto Cup
  • Viasat Cup - Group A
  • Viasat Cup - Group B
  • Viasat Cup - Group C
  • Viasat Cup - Group D
  • Viasat Cup Final
  • Viasat Cup Quarter Finals
  • Viasat Cup Semi Finals
  • Israeli National League
  • 1 Lyga
  • 1. Deild
  • 1. Deild Women
  • 1. Division
  • 1. Division Women
  • 1. HNL U19
  • 1. Liga Classic
  • 1. Liga Promotion
  • 1. liga U19
  • 1. Women Liga
  • 1a Divisió
  • 1st Division
  • 1st Division Women
  • 2. Bundesliga Women
  • 2. Deild
  • 2. Division
  • 2. Liga
  • 2. Liga Interregional
  • 2. Liga Women
  • 2. Women Bundesliga
  • 2a Divisió
  • 3. Com. de Madrid
  • 3. delid
  • 3. Div Baleares
  • 3. Div Cantabria
  • 3. Div Navarra
  • 3. Div Andalucia
  • 3. Div Andalucia Or. y Mellila
  • 3. Div Aragon
  • 3. Div Asturias
  • 3. Div Canarias
  • 3. Div Castilla La Mancha
  • 3. Div Castilla y Leon
  • 3. Div Cataluna
  • 3. Div Com. de Madrid
  • 3. Div Extremadura
  • 3. Div Galicia
  • 3. Div La Rioja
  • 3. Div Murcia
  • 3. Div Pais Vasco
  • 3. Div Valenciana
  • 3. HNL
  • 3. Liga
  • 3. Liga Promotion Playoff
  • 3e Klasse
  • 3rd Division
  • 3rd Division Moscow Cup
  • 4. Deild
  • A Lyga Women
  • ACT Premier League
  • ACT Premier League U20
  • Aegean Cup U16
  • AFC Championship Qualification U19
  • AFC Championship U16
  • AFC Championship U16 Qualification
  • AFC Championship Women U16
  • AFC Cup Qualification
  • AFC Solidarity Cup
  • AFC U16 Championship Qualification
  • AFC U19 Championship
  • AFC U19 Women's Championship
  • AFF Championship U19
  • AFF U16 Championship
  • AFF U19 Championship, Group A
  • AFF U19 Championship, Group B
  • AFF Women's Championship
  • Africa U20 Cup of Nations
  • Africa U23 Cup of Nations
  • Africa Women Cup of Nations
  • African Nations Championship Qualification
  • African Women's U-17
  • African Women's U-20 Championship
  • African Youth Champ Qual.
  • Al Kass International Cup
  • Amateur Cup
  • Ang Liga
  • Arab Club Championship
  • Arab WAFF Championship U23
  • Argentina - Primera Division Reserves
  • ASB Youth League
  • ASEAN Football Championship U16
  • Asia Olympic Qualifying Women
  • Asian Cup Qualification
  • Asian University Games
  • Australia Northern NSW Premier league
  • Australia Qualification
  • Australia South Australia Premier League
  • Australia. New South Wales. League 2
  • Austria - Landesliga
  • Austria Jugendliga U18
  • Azerbaijan Cup
  • Azerbaijan First Division
  • B Kategoria
  • Bahrain Cup
  • Bahrain Second Division
  • Baltic Cup
  • Baltic Cup U17
  • Baltic Cup U17 Women
  • Baltic Cup U19 Women
  • Baltic Cup U21
  • Baltic Cup Women
  • Bangabandhu Gold Cup
  • Bangalore - A Division Match duration is 80 minutes
  • Bangalore - Super Division
  • Bangladesh League
  • BBFA Senior Cup
  • Belarus Cup
  • Belarus Women's Cup
  • Belgian Cup
  • Belgium Provincial league
  • Belgium Women Superleague
  • Beloften U21
  • Birmingham Senior Cup
  • Bonaire League
  • Brasileiro U20
  • Brasileiro Women
  • Brazil - Carioca Taca Rio
  • Brazil - Paranaense U19
  • Brisbane Canale Cup
  • Brisbane Capital League 1
  • Brisbane Premier League Play Offs
  • Brisbane Premier League Play-off
  • Brisbane Premier League Reserves
  • Brisbane Reserves Premier League
  • Brisbane Silver Boot
  • Bundesliga U19
  • Calcutta Premier Division
  • Calcutta Premier League
  • Cambodia C-League
  • Cameroon. Ligue 2
  • Campeonato Carioca - Taca Guanabara
  • Campeonato Carioca U20
  • Campeonato da 2ª Divisão do Futebol
  • Campeonato de Portugal Prio
  • Campeonato Femenino
  • Campeonato Nacional
  • Campeonato Paulista Serie B
  • Campeonato Paulista U20
  • Campeonato Serie A, Segunda Etapa
  • Campeonato Serie B
  • Campeonato Serie B, Segunda Etapa
  • Campeonato Women
  • Campionato
  • Campionato Nazionale Primavera
  • Capital Territory Play Offs
  • Capital Territory Premier League Play-Off
  • Capital Territory Premier League Play-Off Final
  • Capixaba
  • Caribbean Cup
  • Catarinense 2
  • Cearense 2
  • CECAFA Senior Challenge Cup
  • CECAFA Women's Senior Challenge Cup
  • Central League Cup
  • Central League Cup Northern
  • Central League Cup Southern
  • Central League Reserves
  • Centralna Liga U19
  • CFL
  • Championnat
  • Championnat National
  • Championnat National - Serie de Ouverture
  • Championnat National U19
  • Champions League
  • Championship
  • Championship 3rd Division North-West
  • Championship Brazil U20
  • Championship U19
  • Championship U20
  • Championship Women
  • Charity Shield
  • Chennai Senior Division
  • Cheshire Senior Cup
  • Chile World Cup U17
  • China Cup
  • CIFA Premier League
  • CIS
  • C-League
  • Club Friendlies U19
  • Club Friendlies Women
  • Club Friendly U20
  • Club Friendly U21
  • CONCACAF U17
  • CONCACAF U20
  • CONCACAF Women Olympic Qualifying
  • CONCACAF Women U20
  • CONCACAF Women U20 Qualifications
  • CONCACAF Women's U17
  • Copa Absoluta
  • Copa Águila
  • Copa Argentina
  • Copa Betico Croes
  • Copa Catalunya
  • Copa Cine Center
  • Copa Constitució
  • Copa Costa Rica
  • Copa de la Reina Women
  • Copa del Rey U18
  • Copa do Brasil Sub-20
  • Copa do Brasil U17
  • Copa do Brasil Women
  • Copa do Nordeste U20
  • Copa Federaction
  • Copa Federaction 2nd legs
  • Copa Ipiranga U20
  • Copa Libertadores Women
  • Copa MX
  • Copa Peru
  • Copa Pilsener Serie A
  • Copa RS U20
  • Coppa Italia Lega Pro
  • Coppa Italia Women
  • Coppa Titano
  • COSAFA Cup
  • COSAFA Cup U20
  • Costa Rica Segunda
  • COTIF Tournament U20
  • County Antrim Shield
  • County Cup
  • Coupe de France Féminine
  • Coupe du Trone
  • Coupe Nationale
  • Croatian Cup
  • Crown Prince Cup
  • Crown Prince Cup U21
  • Cup
  • Cup Final Thu Dau Mot
  • Cup Lichtenstein
  • Cup Women
  • Cupa Romaniei Women
  • Curaçao Sekshon Pagá
  • Cyprus 3. Division
  • Cyprus Cup
  • Cyprus U21 League
  • Cyprus Women Cup
  • Czech liga U19
  • Czech Republic 4. Liga
  • Czech Republic Women's Cup
  • Czech Republic. 5 Liga
  • D1 Promotionelle
  • Dante Berretti Youth
  • David Kipiani Cup
  • Denmark Cup
  • Denmark U17 League
  • Denmark U19 league
  • Derbyshire Senior Cup
  • Desert Diamond Cup
  • Development League 2
  • Development League Cup
  • Development League Cup Southern
  • DFB Pokal
  • DFB Pokal U19
  • Dhivehi Premier League
  • Division 1
  • Division 1 - Relegation
  • Division 1 Women
  • Division 2
  • Division 2 Women
  • Division C - Group A
  • Division C - Group B
  • Division C - Group C
  • Division C - Group D
  • Division d'Honneur
  • Division d'Honneur Guadeloupe
  • Division di Honor
  • Division One
  • Divison C
  • Divizia A
  • Divizia B
  • Druga liga
  • Druha Liga
  • Durham County Challenge Cup
  • EAFF East Asian Cup
  • EAFF East Asian Women's Cup
  • East of Scotland
  • Eerste Klasse
  • Eerste Klasse Women
  • Eesti Karikas
  • Egypt - Cup Final Cairo
  • El Salvador Reserve League
  • El Salvador Segunda División
  • Elite 2
  • Elite Cup
  • Elite League
  • Elite One
  • Elite U19
  • Emir Cup
  • Emperors Cup
  • England U21 Development league 2
  • Eredivisie reserves
  • Esiliiga
  • Esiliiga B
  • Esiliiga Women
  • Estonian Cup
  • European Championship - Finals
  • European U17 Championship Qualifying round Match duration of 80 minutes
  • FA Cup
  • FA Cup Korea
  • FA Trophy - Qualification
  • FA Vase
  • FA Women's Cup
  • FA Youth Cup
  • FAI Cup
  • FAI President's Cup
  • FAM League
  • Faxafloi Women Cup
  • Federation Cup
  • FFA Cup
  • FFA Cup, Round 2
  • FGF Brasileiro U20
  • Final
  • First Division
  • First Division Women
  • First League
  • First league Play Off
  • First League Women
  • Florida Cup
  • FNL Cup
  • Folksam U21
  • Football Championship Women
  • Football West Night Series
  • Fotbolti.net Cup
  • Fotbolti.net Cup A
  • Fotbolti.net Cup B
  • France - League U19
  • France CFA 1
  • France CFA 2
  • France Coupe de la Ligue
  • France Cup U19
  • Friendly (2 Halves of 35 mins) Women
  • Friendly Tournament
  • Friendly U16
  • Friendly U17
  • Friendly U18
  • Friendly U19
  • Friendly U20
  • Friendly U21
  • Friendly Women U16
  • Friendly Women U17
  • Friendly Women U18
  • Friendly Women U19
  • Gaucho Cup
  • Gaucho Cup U19
  • Gaucho Super Cup
  • General Competition Matches u19
  • General Competition Matches Youth
  • Georgia Reserve League
  • Georgian Cup
  • Gibraltar Cup
  • Girabola
  • Gloucester Senior Challenge Cup
  • Goa Pro League
  • Goa Professional League U20
  • Goa U20
  • Gozo First Division
  • Greece Football League
  • Greece Football league 2
  • Group 1
  • Group 2
  • Group A
  • Group B
  • Highland League
  • Honduras Cup
  • Hong Kong - Reserve Division
  • Hong Kong HK Senior Shield
  • Hong Kong League Cup
  • Hoofdklasse
  • Hoofdklasse Women
  • Hun Sen Cup
  • Hungarian Cup
  • Hungary NB II
  • Hungary NB III
  • Hungary U19 Osztaly
  • Huntingdonshire Senior Cup
  • Hybrid Friendlies
  • Hybrid Friendlies Women
  • I Liga Women
  • Iceland U19 league
  • Icelandic Cup U19
  • IFA Championship 1
  • IFA Championship 2
  • II Liiga
  • I-League 2nd Division
  • India - Mumbai Cup
  • India Cup
  • India U18 League
  • Indonesia Championship
  • Inter City league
  • Interkretsserie U19
  • International Challenge Trophy
  • International Friendly
  • International Friendly Women
  • International OFC Women U20
  • International Tournament
  • Ireland - Leinster Senior League
  • ISC A
  • ISC B
  • Israel - U19 League
  • Israel - Youth Cup
  • Israel Liga Bet
  • Israel State Cup
  • Israeli State Cup
  • Isthmian League Cup
  • Italia Cup
  • Italy - Primavera Cup
  • Ivory Coast Cup
  • Japan - Kanto Soccer League.
  • Japan Football League
  • Japan Super Cup
  • Japan Youth Cup
  • Jia League One
  • Jordan Cup
  • Junior U19
  • Júniores U17
  • Júniores U19
  • K3 League
  • Kent Senior Cup
  • King's Cup
  • Kirin Cup
  • KNVB Beker Cup
  • KSAFA Super League
  • Kuban Spring Women U19
  • Kubok Cup
  • Lancashire FA Challenge Trophy
  • Lao League
  • Latvia - 2. Liga.
  • League 1
  • League 2
  • League Cup
  • League Cup 1st Qualifying Round
  • League Cup 2nd Qualifying Round
  • League Cup B
  • League Cup Second Round
  • League Cup Women
  • League U19 Women
  • Lebanon Cup
  • Leinster League
  • Leinster Senior Cup
  • Lesotho Premier League
  • LFA First Division
  • LFK Division 3
  • Lietuvos Taure, Round 3
  • LIGA II Promotion Playoffs
  • Liga III
  • Liga Mayor
  • Liga Nacional de Ascenso
  • Liga Sul Minas Rio
  • Ligi Kuu Bara
  • Ligue 1
  • Ligue 1 Women
  • Ligue 2
  • Ligue A
  • Lithuanian Cup
  • Liverpool Senior Cup
  • Løgmanssteypid Cup
  • London Senior Cup
  • Lowland League
  • Luxembourg Cup
  • Macedonia - Kup na Makedonija
  • Macedonia FYR Championship. Women
  • Macedonian Cup
  • Malaysia Cup
  • Malaysia Cup - Group Stage
  • Malta First Division Women
  • Malta Second Division Women
  • Manchester Premier Cup
  • Manchester Senior Cup
  • Maranhense
  • matan
  • Mauritian League
  • Meistriliiga Women
  • Mexico U17 League
  • Mizoram Premier League
  • MLS All-Star
  • MLS Generation Cup
  • Mocambola
  • Moldova Football Divizia A
  • Montenegro - Crnogorski Kup
  • Moroccan Cup 1/16 finals 2nd leg
  • Moroccan Cup 1/8 finals 1st leg
  • Moroccan Cup 1/8 finals 2nd leg
  • Moroccan Cup Quarterfinals 1st leg
  • Morocco Botola 2
  • MSFL
  • MTN Cup
  • MTN Premier League
  • Mumbai Elite League
  • Munster Senior Cup
  • Munster Senior League
  • Nacional B
  • Nadeshiko League Division 2 Women
  • Namibia Football Premier League
  • National 2
  • National Cup
  • National First Division
  • National Football League
  • National League
  • National Premier Leagues
  • National Premier Leagues Play Offs
  • National Youth League U21
  • NB 3. Central Group
  • NB III, Western Group
  • Nedbank Cup
  • Netherlands - Youth League
  • New South Wales. League 2
  • New Zealand Football Championship. Reserve
  • New Zealand. Central Premier League
  • New Zealand. Mainland Premier League
  • New Zealand. Northern Premier League
  • New Zealand. South Premier League
  • NIFL Reserve League
  • NM Cupen Women
  • Non League Div One
  • Norfolk Senior Cup
  • North Riding Senior Cup
  • Northamptonshire Senior Cup
  • Northen Ireland - Antrim Shield
  • Northern Iceland Cup
  • Northern NSW - Play Offs
  • Northern Premier League Challenge Cup
  • Northern Territory
  • Northumberland Senior Cup
  • Nottinghamshire Saturday Senior Cup
  • NPL Western Australia Women
  • NPL Northern NSW U22
  • NPL NSW Play Offs
  • NPL Queensland Final
  • NPL Queensland Play Offs
  • NPL Queensland Play-Off
  • NPL Queensland Play-Off Final
  • NPL South Australia, Qualification Final
  • NPL Tasmania Play Offs
  • NPL U20
  • NPL Victoria - Play Offs
  • NPL Victoria 1
  • NPL Victoria, Qualifying Final
  • NPL Victorian 2
  • NPL Victorian U20
  • NPL Youth League Queensland
  • NPL Youth League Victoria
  • NPL Youth League Western Australia
  • NPSL
  • NSW Premier League Play-off Final
  • NSW Waratah Cup
  • Oberliga Promotion Round - North
  • Oberliga Promotion Round - South
  • Oberliga Regionalliga Promotion
  • ÖFB Cup
  • OFC Champions League
  • OFC Championship U20 Women
  • OFC Nations Cup
  • Olympics U23
  • Oman League Cup
  • Omani League
  • Other Competition Matches Women U19
  • Oxfordshire Senior Cup
  • Palestine West Bank League
  • Panama - Liga Panamena de Futbol. (Under 19).
  • Paraguay U20
  • Paranaense 2
  • Paulista Cup
  • Paulista U20
  • Paulista Women
  • PCSL
  • PDL
  • Pershaya Liga
  • Peru Reserve League
  • PFL Cup
  • Philippines. UAAP Football Championship
  • Piauiense
  • Play-offs 1/2
  • Play-offs 1/2 Relegation/Promotion
  • Play-offs 2/3
  • Polish Cup
  • Portugal Cup
  • Preliminary Round 1
  • Preliminary Round 2
  • Preliminiary Round
  • Premier Academy League
  • Premier Division
  • Premier Intermediate League
  • Premier League
  • Premier League Cup U23
  • Premier League International Cup
  • Premier League Shillong
  • Premier League Women
  • Premiere Division
  • Premiership Development League U20
  • Preseason Matches
  • President Cup
  • Presidents Cup
  • Primera B
  • Primera Division
  • Primera División
  • Primera Division Reserve
  • Primera Division, Apertura
  • Prince Faisal bin Fahad Cup
  • Professional Development League U23
  • Promotion d'Honneur
  • Promotion/Relegation Playoff
  • Q League
  • Queensland Australian Football League Women
  • Queensland Brisbane Division 2
  • Reg. Cup Baden
  • Reg. Cup Bayern
  • Reg. Cup Berlin
  • Reg. Cup Brandenburg
  • Reg. Cup Bremen
  • Reg. Cup Hamburg
  • Reg. Cup Mecklenburg-Vorpommern
  • Reg. Cup Mittelrhein
  • Reg. Cup Saarland
  • Reg. Cup Sachsen
  • Reg. Cup Schleswig-Holstein
  • Reg. Cup Sudbaden
  • Reg. Cup Südwest
  • Reg. Cup Thüringen
  • Reg. Cup Württemberg
  • Regional championship
  • Regional Cup
  • Regional Cup Berlin
  • Regional Cup Mittelrhein
  • Regional Cup Sachsen-Anhalt
  • Regional Cup Westfalen
  • Regional Football League
  • Regionalliga Bayern - Relegation
  • Regionalliga Women
  • Reserve Division
  • Reserve League
  • Reserve Prime League
  • Reserve Pro League
  • Reykjavik Cup
  • Reykjavik Women Cup
  • Reykjavik Youth Cup
  • Rio Cup
  • Rock Cup
  • Romanian Cup
  • Rondoniense
  • Roraimense
  • Rostov Oblast Championship
  • Round 1
  • Russia - Women Championship
  • Russian Cup
  • Rwanda National Football league
  • SAFF Championship
  • SAFF Women's Championship
  • Santa Fe Cupa
  • Santosh Trophy West
  • Sao Paulo Youth Cup
  • Sapling Cup
  • Saudi Arabia 1st Division
  • Saudi Arabia 2nd Division
  • Second Division
  • Second Division Women
  • Second League
  • Segunda Amateur
  • Segunda Division
  • Segunda División
  • Segunda División, Apertura Gr. Central
  • Segunda División, Apertura Gr. Occidental
  • Semifinal
  • Serbian Cup
  • Serbian Super Liga Women
  • Serie A Women
  • Serie B
  • Serie B Women
  • Serie D - Group A
  • Serie D - Group B
  • Serie D - Group C
  • Serie D - Group D
  • Serie D - Group E
  • Serie D - Group F
  • Serie D - Group G
  • Serie D - Group H
  • Serie D - Group I
  • Sheikh Jasim Cup
  • Shield Cup
  • Sikkim Premier Division
  • Slovakia Cup
  • Slovakia Cup U18
  • Slovakia U19
  • Slovnia - Youth League U19
  • Some Test League LSports
  • South Africa cup
  • South Asian Games
  • South Australia State League
  • South Australian Cup Women
  • Southern League Cup
  • Spain - Tercera Division
  • Spain 1a Nacional Women
  • SPL Cup Women
  • Srpska Liga
  • Staffordshire Senior Cup
  • State Cup Women
  • State Leagues
  • Sudamericano Women championship U20
  • Sudan Premier League
  • Suffolk FA Premier Cup
  • Sultan Cup
  • Summer Cup
  • Super Cup
  • Super Cup Women
  • Super League
  • Super league Women
  • Super Ligue
  • Supercopa de Catalunya
  • Supercup
  • Supercupa
  • Superliga
  • Suruga Bank Championship
  • Svenska Cupen Women
  • SWFL 1 Women
  • SWFL 2 Women
  • Switzerland U18 League
  • SWPL 1 Women
  • SWPL 2 Women
  • Syrian Cup
  • T & T Pro League
  • Tajikistan premier League
  • Telkom Knockout
  • Tercera B
  • Tercera Division
  • Thai Cup
  • Thai Cup Final
  • Thai Cup Quarterfinal
  • Thai Cup Round 1
  • Thai Cup Round 2
  • Thai Cup Semifinal
  • Thailand Division 2
  • Thailand Premier League U19
  • Thimphu League
  • Tipsport Liga
  • Tocantinense
  • Top 8 Cup
  • Top Liga
  • Top Liga Kyrgyzstan
  • Torneo Federal A
  • Torneo Federal B
  • Torneos de Verano
  • Toto Cup Ligat Al
  • Toto Cup Ligat Leumit
  • Tournoi de Montaigu
  • Trinidad and Tobago Pro League
  • Trofeo Joan Gamper
  • Trophée des Champions
  • Turkey U19 Elit Ligi
  • Turkish Cup
  • U17 Federation Cup
  • U17 Premier League
  • U18 Baltic Cup
  • U18 League
  • U18 Premier League
  • U18 Professional Development League 2
  • U19 Championship
  • U19 Cup
  • U19 League
  • U19 Liga
  • U19 Spain Cup
  • U19 Women
  • U20 League
  • U20 Women's World Cup
  • U21 Bandodkar Trophy
  • U21 Cup
  • U21 Division
  • U21 League
  • U21 League A Play-offs
  • U21 League B Play-offs
  • U21 League Superettan
  • U21 Premier League Cup
  • UAE Federation Cup
  • UAE U19 League
  • UAE U21 League
  • UEFA International Women U17 Qualifiers
  • UEFA Regions Cup
  • Ukraine Cup
  • Ukraine Cup Women
  • Ukraine U19 League
  • Uruguay - Primera Division. Reserve.
  • USA WPSL Women
  • V.League
  • Valentin Granatkin Memorial
  • Valentin Granatkin Memorial U18
  • Varsity Football Challenge
  • Viareggio Cup Youth Tournament
  • Victoria Cup
  • Victoria Cup Women
  • Victoria Division 2
  • Victoria Women Premier League
  • Victorian Premier League - Play Offs
  • Victorian State League Division 2
  • Victorian State League. Division 2
  • Victorian State League. Reserves
  • Victorian Women Premier League
  • Vietnam - League U21
  • Virsliga Play Off
  • V-League U21
  • VPL-League Finale
  • VPL-League Finale Melbourne
  • VPL-League Play-off
  • WC Qualification Oceania
  • Welsh Cup
  • West Australia Division 1
  • West Riding County Cup
  • Westerby Challenge Cup
  • Western Australia Play Offs
  • Winter Tournament
  • WK-League
  • WK-League Play-off
  • Women 3F Ligaen
  • Women African Olympic Qualifiers
  • Women Algarve Cup
  • Women Asian Cup U19 China
  • Women Asian Cup U19 Final China
  • Women Bundesliga
  • Women Cup
  • Women DFB Pokal
  • Women Ekstraliga
  • Women Eredivisie
  • Women EURO 2017 Qualifying round
  • Women Euro U17
  • Women I. liga
  • Women I-liga
  • Women Istria Cup
  • Women League
  • Women League Cup
  • Women National League
  • Women Nationalliga A
  • Women Nationalliga B
  • Women NM Cupen, Quarterfinal
  • Women Nöi NB I
  • Women Olympic Games Preliminary matches Asia
  • Women Olympic Qualifying UEFA Play-off
  • Women Premier
  • Women Premier League
  • Women Premier League, Championship Group
  • Women Premier League, Relegation Group
  • Women Premier Liga
  • Women South Asian Games
  • Women Super League
  • Women U19 Championship, Group B
  • Women U19 Championship, Semifinal
  • Women U19 Euro Championship Qualifying round
  • Women W-League
  • Women, Nöi Magyar Kupa
  • Women, Nöi NB II
  • Womens Cup
  • Women's Cup
  • Women's football championship
  • Women's League
  • Women's National League
  • Womens Super League 1
  • Womens Super League 2
  • WSL Cup
  • Yemeni League
  • Yi League Two
  • Ykkönen Women
  • Yokary Liga
  • Youth Alliance Cup
  • Youth Alliance U18
  • Youth Cup
  • Youth Cup U19
  • Youth League
  • Youth League U20
  • Youth Teams Friendlies Women
  • Youth Viareggio Cup
  • European Championship - U21 - Qualification
  • 1 division
  • 1. division
  • 2. Division
  • 2. Division - East
  • AFC Cup - Playoffs
  • AFL
  • Alagoano - 1st Phase - Group B
  • Alagoano - 1st Phase Play Out
  • Algarve Cup
  • Allgroups CL
  • Amsterdam Tournament
  • Antalya Cup
  • Argentina
  • Bottom Six Play-Offs
  • Brasileirão A
  • Brasileirão B
  • Brasiliense - 2nd Phase
  • Brazil
  • C1
  • C2
  • Carioca - Taça Guanabara Final
  • Carioca - Taça Guanabara Group A
  • Carioca - Taça Guanabara Group B
  • Carioca - Taça Guanabara Semi Finals
  • Carioca - Taça Rio
  • Carioca - Taça Rio Final
  • Carioca - Taça Rio Semi Finals
  • Carioca - Troféu Edilson Silva
  • Carioca - Troféu Luiz Penido
  • Catarinense - 3rd Phase
  • Cearense - Taça do Interior
  • Challenge Cup
  • Champions Cup
  • Championship Play-Offs
  • CONCACAF Champions - Group 5
  • CONCACAF Champions - Group 6
  • CONCACAF Champions - Group 7
  • CONCACAF Champions - Group 8
  • Conference North
  • Conference North - Playoffs
  • Conference South - Playoffs
  • Copa Colombia - Group A
  • Copa Colombia - Group C
  • Copa Colombia - Group D
  • Copa Colombia - Group E
  • Copa Colombia - Group F
  • Copa Colombia - Play Offs
  • Copa do Nordeste - Play Offs
  • Copa Federación
  • Copa Postobón - Group A
  • Copa Postobón - Group C
  • Copa Postobón - Group D
  • Copa Postobón - Group E
  • Copa Postobón - Group F
  • Coppa Italia Lega Pro
  • Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group M
  • Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group N
  • Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group O
  • Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group P
  • Corgon liga
  • Corgon Liga - Playoffs
  • Corgon Liga - Playouts
  • Crown Prince Cup
  • Cup
  • Cupa României
  • Div 1 - ?stra
  • Div 2 - N Götaland
  • Div 3 - Ö Svealand
  • Division 1
  • Division 1 Play-off
  • Division 2 - East
  • Division 2 - South
  • Division 2 - Urals-Volga
  • Division 2 - West
  • Division 2 Play-off
  • Division 3
  • Divizia A
  • Divizia Nationala
  • Dubai Cup
  • European Championship - U17 - Qualification
  • European Championship - U19 - Qualification
  • European Championship - Women - U17 - Qualification
  • European Championship - Women - U19 - Qualification
  • FA Cup
  • FA Trophy
  • FIFA Under-17 Womens World Cup - Group C
  • FIFA Under-17 Womens World Cup - Group D
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup - Final
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup - Group A
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup - Group B
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup - Group C
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup - Group D
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup - Placement Matches
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup - Quarter Finals
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup - Semi Finals
  • FIFA Women`s World Cup - Final
  • FIFA Women`s World Cup - Placing games
  • FIFA Women`s World Cup - Preliminary round
  • FIFA Women`s World Cup - Quarter Finals
  • FIFA Women`s World Cup - Semi Finals
  • Finals
  • FNL
  • FNL - Group A
  • FNL - Group B
  • GNEF 1
  • I Liga
  • II Divisão - Promotion Group
  • II Divisão Zona Centro
  • II Divisão Zona Norte
  • II Divisão Zona Sul
  • II Liga
  • Interliga
  • International Cups - Play Off
  • Intertoto Play Off
  • Irish Cup
  • Israeli National - Bottom Play Off
  • Israeli National - Middle Play Off
  • Israeli National - Top Play Off
  • Israeli Premier - Bottom Play Off
  • Israeli Premier - Middle Play Off
  • Israeli Premier - Top Play Off
  • Isthmian League
  • Italy
  • J1/J2 - Playoffs
  • Johnstone`s Paint Trophy
  • Juniorska Liga
  • Jupiler League Playoffs
  • Kazan Universiade - Men
  • Kings Cup
  • League Cup - 1/8 Finals
  • League Cup - Group 1
  • League Cup - Group 2
  • League Cup - Group 3
  • League Cup - Group 4
  • League Cup - Group 5
  • League Cup - Group 6
  • League Cup - Quarter Finals
  • Liga Kupa - Semi Final B
  • Liga Orangina
  • Liga Postobón II - Semi Finals A
  • Liga Postobón II - Semi Finals B
  • Liiga Cup Group 1
  • Liiga Cup Group 2
  • Meistriliiga -Promotion/Relegation Playoff
  • Naistenliiga
  • National Caps
  • National Friendlies - Men
  • National Friendlies - Women
  • Oberliga Nordrhein
  • ÖFB Samsung Cup
  • Ondrasovka Cup - Round 3
  • Ondrasovka Cup Final
  • Ondrasovka Cup Round of 1/2
  • Ondrasovka Cup Round of 1/4
  • Peace Cup
  • Pernambucano - Final
  • Pokal Slovenia
  • Pokal Slovenia - Final
  • Pokal Slovenia - Quarter Finals
  • Pokal Slovenia - Semi Finals
  • Port of Rotterdam Tournament
  • Preliminary Round
  • Premier League
  • Premier Liga BiH
  • Premier Reserve League
  • Premier Reserve League North
  • Premier Reserve League South
  • Premiere League
  • Premiere League - Group A
  • Premiere League - Group B
  • Premiere League - Promotion/Relegation
  • Premijer Liga BiH
  • Primera B - Finalización Play Offs
  • Primera B - Finalización Semi Finals A
  • Primera B - Finalización Semi Finals B
  • Primera División - Apertura
  • Primera División - Apertura Play Off
  • Primera División - Clausura
  • Primera División - Clausura Play Off
  • Primera División - Final Play Offs
  • Primera División - Play Off
  • Primera Division - Playoffs
  • Primera División - Torneo Final
  • Primera División - Torneo Inicial
  • Primera División Apertura
  • Primera Division Apertura - Final
  • Primera División Apertura - Play Offs
  • Primera División Clausura
  • Primera Division Clausura - Final
  • Primera División Clausura - Play Offs
  • Primera Division Clausura Play-Out
  • Primera División Femenina
  • Primera División Relegation
  • Professional League
  • Promotion Play-Off
  • Quarter Finals - Group A
  • Quarter Finals - Group B
  • Regional Upper League
  • Relegation Playoffs
  • Relegation Play-Offs
  • Reykjavik Tournament
  • Round 2
  • Round 3
  • Round 4
  • Round of 1/4
  • Royal League - Final
  • Royal League - Group - 1
  • Royal League - Group - 2
  • Royal League - Group - 3
  • Royal League - Middle Round - Group - I
  • Royal League - Middle Round - Group - II
  • Royal League - Quarter Finals
  • Royal League - Semi Finals
  • S.F.L. Challenge Cup
  • Segunda División
  • Segunda División - Promotion Play Off
  • Segunda Division - Promotion PlayOffs
  • Segunda División - Relegation Play Off
  • Semi Finals
  • Sergipano - 1st Phase
  • Série C - Final Stage
  • Série C - Play Offs
  • Setanta Cup
  • Slovensky pohar
  • Slovensky pohar - Final
  • Slovensky pohar - Quarterfinal
  • Slovensky pohar - Round 1
  • Slovensky pohar - Round 2
  • Slovensky pohar - Round 3
  • Slovensky pohar - Semifinal
  • Slovensky pohar Final
  • Slovensky pohar Round 1
  • Slovensky pohar Round 2
  • Slovensky pohar Round 3
  • Slovensky pohar Round of 1/2
  • Slovensky pohar Round of 1/4
  • Stiegl Cup
  • Super Coppa Lega Pro
  • Super Cup
  • Süper Kupa
  • Super League
  • Süper Lig
  • Super Liga - Group 2
  • Super Liga - Semi Finals
  • Supercoppa
  • Supercup
  • Supertaça
  • Svenska Cupen
  • Svenska Cupen - Grupp 2
  • Svenska Cupen - Grupp 3
  • Svenska Cupen - Grupp 4
  • Svenska Cupen - Grupp 5
  • Svenska Cupen - Grupp 6
  • Svenska Cupen - Grupp 7
  • Svenska Cupen - Grupp 8
  • Taca da Liga
  • Taça da Liga
  • Taça da Liga - 1/8 Finals
  • Taça da Liga - Final
  • Taça da Liga - Round 1
  • Taça da Liga - Round 1 - Group A
  • Taça da Liga - Round 1 - Group B
  • Taça da Liga - Round 1 - Group C
  • Taça da Liga - Round 1 - Group D
  • Taça da Liga - Round 2
  • Taça da Liga - Round 2 - Group A
  • Taça da Liga - Round 2 - Group B
  • Taça da Liga - Round 2 - Group C
  • Taça da Liga - Round 2 - Group D
  • Taça da Liga - Round 2 - Group E
  • Taça da Liga - Round 2 - Group F
  • Taça da Liga - Round 3 - Group A
  • Taça da Liga - Round 3 - Group B
  • Taça da Liga - Round 3 - Group C
  • Taça da Liga - Round 3 - Group D
  • Taça da Liga - Semi Finals
  • Taça de Portugal
  • The Conference
  • The Conference - Playoffs
  • Tipsport Liga
  • Top Six Play-Offs
  • Torneo Adecuación
  • Toulon Tournament
  • Toulon Tournament - Semi-final
  • Trophée des Champions
  • Turkiye Kupasi - Quarter Finals - Group A
  • U17 European Championship - Final
  • U17 European Championship - Group 1
  • U17 European Championship - Group 2
  • U17 European Championship - Group 3
  • U17 European Championship - Group 4
  • U17 European Championship - Group 5
  • U17 European Championship - Group 6
  • U17 European Championship - Group 7
  • U17 European Championship - Group A
  • U17 European Championship - Group B
  • U17 European Championship - Semi-final
  • U17 World Championship - 1/8 Finals
  • U17 World Championship - 3rd Place Play Off
  • U17 World Championship - Final
  • U17 World Championship - Group A
  • U17 World Championship - Group B
  • U17 World Championship - Group C
  • U17 World Championship - Group D
  • U17 World Championship - Group E
  • U17 World Championship - Group F
  • U17 World Championship - Quarter Finals
  • U17 World Championship - Semi Finals
  • U19 European Championship - Final
  • U19 European Championship - Group 1
  • U19 European Championship - Group 2
  • U19 European Championship - Group 3
  • U19 European Championship - Group 4
  • U19 European Championship - Group 5
  • U19 European Championship - Group 6
  • U19 European Championship - Group 7
  • U19 European Championship - Group A
  • U19 European Championship - Group B
  • U19 European Championship - Semi Finals
  • U19 International National Friendlies
  • U20 International National Friendlies
  • U20 World Championship - Group A
  • U20 World Championship - Group B
  • U20 World Championship - Group C
  • U20 World Championship - Group D
  • U20 World Championship - Group E
  • U20 World Championship - Group F
  • U20 World Cup - Group A
  • U20 World Cup - Group B
  • U20 World Cup - Group C
  • U20 World Cup - Group D
  • U20 World Cup - Group E
  • U20 World Cup - Group F
  • U21 European Championships - Final
  • U21 European Championships - Group A
  • U21 European Championships - Group B
  • U21 European Championships - Play-off for Final Tournament
  • U21 European Championships - Semi Finals
  • UEFA
  • UEFA - Champions League - Women
  • UEFA - Super Cup
  • UEFA European Under-19 Championship - Final
  • UEFA European Under-19 Championship - Group A
  • UEFA European Under-19 Championship - Group B
  • UEFA European Women`s Under-17 Championship - Third place match
  • UEFA European Women`s Under-17 Championship - Final
  • UEFA European Women`s Under-17 Championship - Qualification
  • UEFA European Women`s Under-17 Championship - Semi Finals
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship - Final
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship - Group A
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship - Group B
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship - Qualification
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship - Semi Finals
  • UEFA Women`s Champions League
  • UEFA Women`s EURO - Playoffs
  • UEFA Women`s EURO - Preliminary round
  • UEFA Women`s EURO - Qualification
  • UFL Division 1
  • Uhren Cup
  • Uruguay
  • Viareggio Cup - 1/8 Finals
  • Viareggio Cup - Final
  • Viareggio Cup - Group 10
  • Viareggio Cup - Group 11
  • Viareggio Cup - Group 12
  • Viareggio Cup - Group 7
  • Viareggio Cup - Group 8
  • Viareggio Cup - Group 9
  • Viasat Sport Divisionen
  • VISA-bikar Cup
  • Vischaya League
  • Vischaya League - Playoffs
  • Welsh Play Off (Europa League)
  • World Cup - U17
  • World Cup - U20
  • World Cup - Women
  • World Cup - Women - Final
  • World Cup - Women - Group 1
  • World Cup - Women - Group 2
  • World Cup - Women - Group 3
  • World Cup - Women - Group 4
  • World Cup - Women - Group 5
  • World Cup - Women - Group 6
  • World Cup - Women - Group 7
  • World Cup - Women - Group 8
  • World Cup - Women - Group A
  • World Cup - Women - Group B
  • World Cup - Women - Group C
  • World Cup - Women - Group D
  • World Cup - Women - Placing games
  • World Cup - Women - Play-off for Final Tournament
  • World Cup - Women - Qualification
  • World Cup - Women - Quarterfinals
  • World Cup - Women - Semifinals
  • World Cup - Women - U20
  • World Cup - Women - U20 - Final
  • World Cup - Women - U20 - Group A
  • World Cup - Women - U20 - Group B
  • World Cup - Women - U20 - Group C
  • World Cup - Women - U20 - Group D
  • World Cup - Women - U20 - Placement Matches
  • World Cup - Women - U20 - Quarter Finals
  • World Cup - Women - U20 - Semi Finals
  • Ykkönen
  • Zayton Cup
  • 2. Division - Group A
  • 2. Division - Group B
  • 2. Division - Group C
  • 2. Division - North
  • 2. Division - South
  • 2. Division - West
  • 2. Lig B - Qualifying Group 5
  • 2. Ligi - Group 3
  • 2. Ligi - Group 4
  • 2. Ligi - Group 5
  • 3. Ligi - Group 4
  • 3. Ligi - Group 5
  • 4. Div. - 1 Østfold
  • 4. Div. - 19 Sunnmøre
  • 4. Div. - 20 Nordmøre og Romsdal
  • 4. Div. - 21 Trøndelag 1
  • 4. Div. - 22 Trøndelag 2
  • 4. Div. - 24 Hålogaland
  • 4. Div. - 6 Indre Østland 1
  • 4. Div. - 7 Indre Østland 2
  • 4. Div. - 8 Indre Østland 3
  • A2 Ligi - Ege Group
  • A2 Ligi - Final
  • A2 Ligi - Group 3
  • A2 Ligi - Kuzey Group
  • A2 Ligi - Marmara Group
  • Albaniserien Autumn
  • Argentino A - Apertura Final A
  • Argentino A - Apertura Final B
  • Argentino A - Apertura Group A
  • Argentino A - Apertura Group B
  • Argentino A - Apertura Group C
  • Argentino A - Apertura Inter Group
  • Argentino A - Group A
  • Argentino A - Group B
  • Argentino A - Group C
  • Argentino A - Promotion Play Off
  • Argentino A - Relegation Group 1
  • Argentino A - Relegation Group 2
  • Argentino A - Reválida Group B
  • Argentino B - Apertura Finals
  • Argentino B - Apertura Group A
  • Argentino B - Apertura Group B
  • Argentino B - Apertura Group C
  • Argentino B - Apertura Group D
  • Argentino B - Apertura Group E
  • Argentino B - Apertura Group F
  • Argentino B - Apertura Group G
  • Argentino B - Apertura Inter Group
  • Argentino B - Clausura Group A
  • Argentino B - Clausura Group B
  • Argentino B - Clausura Group C
  • Argentino B - Clausura Group D
  • Argentino B - Group 1
  • Argentino B - Group 2
  • Argentino B - Group 3
  • Argentino B - Group 4
  • Argentino B - Group 5
  • Argentino B - Group 6
  • Argentino B - Group 7
  • Bank Asya 1. Lig
  • Bank Asya 1. Lig Play-off
  • Capital Territory
  • Carioca 2nd Division - Final Group
  • Carioca 2nd Division - Group C
  • Carioca 2nd Division - Group D
  • Carioca 2nd Division - Group E
  • Carioca 2nd Division - Group F
  • Carioca 2nd Division - Group G
  • Carioca 2nd Division - Group H
  • Carioca 2nd Division - Group I
  • Carioca 2nd Division - Group J
  • Copa Credife 2da. Etapa - Group A
  • Copa Credife 2da. Etapa - Group B
  • Copa Credife 3ra. Etapa - Group 1
  • Copa Credife 3ra. Etapa - Group 2
  • DBU Sjællandsserien
  • Descentralizado - Group A
  • Descentralizado - Group B
  • Div 1 - Södra
  • Div 1 - Sudra
  • Div 2 - ? Gotaland
  • Div 2 - ? Svealand
  • Div 2 - M Gotaland
  • Div 2 - M Svealand
  • Div 2 - Norra
  • Div 2 - Ö Götaland
  • Div 2 - Ö Svealand
  • Div 2 - Ö Svealand Damer
  • Div 2 - S Götaland
  • Div 2 - S Norrland
  • Div 2 - Sudra
  • Div 2 - V Götaland
  • Div 2 - V Svealand
  • Div 2 - V?stra
  • Div 3 - ? Svealand
  • Div 3 - M Götaland
  • Div 3 - N? Gotaland
  • Div 3 - NÖ Götaland
  • Div 3 - NV Götaland
  • Div 3 - Ö Svealand
  • Div 3 - S Götaland
  • Div 3 - S? Gotaland
  • Div 3 - SÖ Götaland
  • Div 3 - SV Götaland
  • Div 4 - Sk?ne Sudra
  • Gaucho - Quarter Finals
  • Gaucho - Semi Finals
  • Gaúcho 2nd. Division - Final Group
  • Gaúcho 2nd. Division - Final Play Off
  • Gaúcho 2nd. Division - Group 1
  • Gaúcho 2nd. Division - Group 2
  • Gaúcho 2nd. Division - Group 3
  • Gaúcho 2nd. Division - Group 4
  • Gaúcho 2nd. Division - Group 5
  • Gaúcho 2nd. Division - Group 6
  • Gaúcho 2nd. Division - Group 7
  • Gaúcho 2nd. Division - Group 8
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 10
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 5
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 6
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 7
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 9
  • Kakkonen - Eteläinen
  • Kakkonen - Itäinen
  • Kakkonen - Läntinen
  • Kategoria Superiore
  • Københavnserien
  • Københavnserien Serie 1 Pulje 2
  • Københavnserien Serie 1 Pulje 3 Autumn
  • Københavnserien Serie 1 Pulje 3 Spring
  • Kvalrækken 1
  • Kvalrækken 2
  • Kvalrækken 3
  • Landslagsleague Ost
  • Landslagsleague West
  • Landspokalturneringen
  • Liga Águila - Apertura
  • Liga Águila - Apertura Playoffs
  • Liga Águila - Finalización
  • Liga Águila - Finalización Playoffs
  • Liga Postobón I
  • Liga Postobón I - Playoffs
  • Liga Postobón I - Semi Finals A
  • Liga Postobón II
  • Liga Postobón II - Playoffs
  • Matogrossense - Group C
  • Matogrossense - Group D
  • Meridian Super Lige
  • Meridian Super Lige Play-Off
  • Meridian Super Lige Play-Out
  • Mineiro 2nd. Division
  • Nackas minne Globen
  • NASL
  • Norrettan - Women
  • Northern League
  • not in use
  • Paraense - Qualifying Phase
  • Paraibano - 2nd Phase
  • Paraibano - 2nd Phase Play Offs
  • Paranaense - 2nd Phase - Group B
  • Pernambucano - 1st Phase - Group A
  • Pernambucano - 1st Phase - Group B
  • Pernambucano - 1st Phase - Group C
  • Pernambucano - 1st Phase - Group D
  • Pernambucano - 1st Phase - Group E
  • Pernambucano - 1st Phase - Group F
  • Pernambucano - 2nd Phase - Group G
  • Pernambucano - 2nd Phase - Group H
  • Potiguar - Taca RN Group A
  • Potiguar - Taca RN Group B
  • Primera B - Finalización
  • Professional League
  • Puchar Ekstraklasy
  • Regional Liga Süd
  • Regional Liga Südwest
  • Regional Liga West/Sudwest
  • Reserveligaen Pulje 1
  • Reserveligaen Pulje 2
  • Reserveligaen Pulje 3
  • Serie C - Final Stage
  • Serie C - Group 10
  • Serie C - Group 11
  • Serie C - Group 12
  • Serie C - Group 13
  • Serie C - Group 14
  • Serie C - Group 15
  • Serie C - Group 16
  • Serie C - Group 17
  • Serie C - Group 18
  • Serie C - Group 19
  • Serie C - Group 20
  • Serie C - Group 21
  • Serie C - Group 22
  • Serie C - Group 23
  • Serie C - Group 24
  • Serie C - Group 25
  • Serie C - Group 26
  • Serie C - Group 27
  • Serie C - Group 28
  • Serie C - Group 5
  • Serie C - Group 6
  • Serie C - Group 7
  • Serie C - Group 8
  • Serie C - Group 9
  • Série C - Group A
  • Série C - Group B
  • Série C - Group C
  • Série C - Group D
  • Série C - Group E
  • Série C - Group F
  • Série D - Group 1
  • Série D - Group 2
  • Série D - Group 3
  • Série D - Group 4
  • Série D - Group 5
  • Série D - Group 6
  • Série D - Group 7
  • Série D - Group 8
  • Série D - Play Offs
  • Sjællandsserien
  • Sjællandsserien Serie 1 Pulje 1
  • Sjællandsserien Serie 1 Pulje 2
  • Söderettan Damer
  • Suderettan - Women
  • Supercupen - Men
  • Supercupen - Women
  • Svenska Cupen - Women
  • Youth Premiere League