Leagues in Saudi Arabia:

  • Champions League – Final
  • Champions League – Group A
  • Champions League – Group B
  • Champions League – Group C
  • Champions League – Group D
  • Champions League – Group E
  • Champions League – Group F
  • Champions League – Group G
  • Champions League – Group H
  • Champions League – Play-Off round
  • Champions League – Quarter Finals
  • Champions League – Round of 16
  • Champions League – Semi Finals
  • Champions League 1. – Qual.
  • Champions League 2. – Qual.
  • Champions League 3. – Qual.
  • Champions League Round 2
  • FIFA Club World Championship
  • FIFA World Cup – Qualification – Asia – Prelimimary
  • Olympic Women – Qualification
  • Olympics Men
  • Olympics Women
  • UEFA – Champions League – Men
  • WC-Qualification – Europe – Group – 1
  • WC-Qualification – Europe – Group – 2
  • WC-Qualification – Europe – Group – 3
  • WC-Qualification – Europe – Group – 4
  • WC-Qualification – Europe – Group – 5
  • WC-Qualification – Europe – Group – 6
  • WC-Qualification – Europe – Group – 7
  • WC-Qualification – Europe – Group – 8
  • WC-Qualification – Europe – Group – 9
  • WC-Qualification – Europe – Playoffs
  • WC-Qualification Europe – Group – 2
  • World Championships – Group A
  • World Championships – Group B
  • World Championships – Group C
  • World Championships – Group D
  • World Championships – Group E
  • World Championships – Group F
  • World Championships – Group G
  • World Championships – Group H
  • World Championships-1/8 Finals
  • World Championships-Final
  • World Championships-Quarter Finals
  • World Championships-Semi Finals
  • World Championships-Third Place Play-off
  • World Cup – Group B
  • World Cup – Group C
  • World Cup – Group D
  • World Cup – Group E
  • World Cup – Group F
  • World Cup – Group G
  • World Cup – Group H
  • World Cup – Men
  • World Cup – Men – Qualification
  • CONCACAF – Champions League
  • CONCACAF Champions – Group A
  • CONCACAF Champions – Group B
  • CONCACAF Champions – Group C
  • CONCACAF Champions – Group D
  • CONCACAF/CONMEBOL
  • Copa América – Final
  • Copa América – Group A
  • Copa América – Group B
  • Copa América – Group C
  • Copa América – Quarter Finals
  • Copa América – Semi Finals
  • Copa América – Third Place Play-off
  • Copa Libertadores – 1/8 Final Play-off
  • Copa Libertadores – Group 9
  • Coupe de France
  • Liga-Pokal
  • Super Copa
  • Super Coppa
  • UEFA Cup
  • UEFA Cup – 1/16
  • UEFA Cup – 1/8
  • UEFA Cup – 1st Round, 1st leg
  • UEFA Cup – 1st Round, 2nd leg
  • UEFA Cup – Final
  • UEFA Cup – First Qualifying round, 1st leg
  • UEFA Cup – First Qualifying round, 2nd leg
  • UEFA Cup – Group A
  • UEFA Cup – Group B
  • UEFA Cup – Group C
  • UEFA Cup – Group D
  • UEFA Cup – Group E
  • UEFA Cup – Group F
  • UEFA Cup – Group G
  • UEFA Cup – Group H
  • UEFA Cup – Quarter-finals
  • UEFA Cup – Second Qualifying round, 1st leg
  • UEFA Cup – Second Qualifying round, 2nd leg
  • UEFA Cup – Semi-finals
  • UEFA Europa League – Quarter-finals
  • UEFA Europa League – Semi-finals
  • WC-Qualification – Africa – Group – 1
  • WC-Qualification – Africa – Group – 2
  • WC-Qualification – Africa – Group – 3
  • WC-Qualification – Africa – Group – 4
  • WC-Qualification – Africa – Group – 5
  • WC-Qualification – Africa – Play Offs
  • WC-Qualification – Asia – Group – 1
  • WC-Qualification – Asia – Group – 2
  • WC-Qualification – Asia – Group – 3
  • WC-Qualification – Asia – Group – 4
  • WC-Qualification – Asia – Group – 5
  • WC-Qualification – Asia – Group – 6
  • WC-Qualification – Asia – Group – 7
  • WC-Qualification – Asia – Group – 8
  • WC-Qualification – Asia – Group A
  • WC-Qualification – Asia – Group B
  • WC-Qualification – Asia – Playoffs
  • WC-Qualification – Asian and Oceanian – Playoffs
  • WC-Qualification – Asian, N./C. American and Caribbean – Playoffs
  • WC-Qualification – CONCACAF Final
  • WC-Qualification – CONCACAF Preliminaries
  • WC-Qualification – CONCACAF Semifinal A
  • WC-Qualification – CONCACAF Semifinal B
  • WC-Qualification – CONCACAF Semifinal C
  • WC-Qualification – South America
  • WC-Qualification – South American and CONCACAF – Play Offs
  • WC-Qualification – South American and Oceanian – Playoffs
  • World Cup – Placement Matches
  • World Cup – Quarter Finals
  • World Cup – Round of 16
  • World Cup – Semi Finals
  • AFC
  • AFC Asian Cup – Qualification
  • AFC Asian Cup – Qualification – Group A
  • AFC Asian Cup – Qualification – Group B
  • AFC Asian Cup – Qualification – Group C
  • AFC Asian Cup – Qualification – Group D
  • AFC Asian Cup – Qualification – Group E
  • African Cup of Nations – Final
  • African Cup of Nations – Group A
  • African Cup of Nations – Group B
  • African Cup of Nations – Group C
  • African Cup of Nations – Group D
  • African Cup of Nations – Quarter Finals
  • African Cup of Nations – Semi Finals
  • African Cup of Nations – Third Place Play-off
  • CAF
  • CAF Champions – 1/16 Round
  • CAF Champions – 1/32 Round
  • CAF Champions League
  • Carling Cup
  • Confederations Cup
  • Confederations Cup – Final
  • Confederations Cup – Group A
  • Confederations Cup – Group B
  • Confederations Cup – Semi Finals
  • Confederations Cup – Third Place Play-off
  • Brasileirão A
  • Casino Eredivisie
  • CIS Insurance Cup
  • Eredivisie Champions League Playoffs
  • Eredivisie Intertoto Playoffs
  • Eredivisie Playoffs – Group A
  • Eredivisie Playoffs – Group B
  • Eredivisie UEFA Playoffs
  • Primera Division Apertura
  • Primera Division Apertura – Play Off
  • Primera Division Clausura
  • 1. HNL – Playoffs
  • Cup
  • European Championship – Group A
  • European Championship – Group B
  • European Championship – Group C
  • European Championship – Group D
  • European Championship – Preliminary round
  • European Championship – Quarter Finals
  • European Championship – Semi Finals
  • European Championship-Final
  • European Championship-Quarter Finals
  • European Championship-Semi Finals
  • Kup
  • Setanta Cup – Group 1
  • Setanta Cup – Group 2
  • Setanta Cup – Group 3
  • Setanta Cup – Play Offs
  • Super Kupa
  • Super Lig
  • Türkiye Kupasi
  • European Championships – Qualifying – Group – 1
  • European Championships – Qualifying – Group – 10
  • European Championships – Qualifying – Group – 2
  • European Championships – Qualifying – Group – 3
  • European Championships – Qualifying – Group – 4
  • European Championships – Qualifying – Group – 5
  • European Championships – Qualifying – Group – 6
  • European Championships – Qualifying – Group – 7
  • European Championships – Qualifying – Group – 8
  • European Championships – Qualifying – Group – 9
  • European Championships – Qualifying – Group A
  • European Championships – Qualifying – Group B
  • European Championships – Qualifying – Group C
  • European Championships – Qualifying – Group D
  • European Championships – Qualifying – Group E
  • European Championships – Qualifying – Group F
  • European Championships – Qualifying – Group G
  • European Championships – Qualifying – Group H
  • European Championships – Qualifying – Group I
  • Bundesliga
  • Cup CMFS – Final
  • Cup CMFS – Quarterfinals
  • Cup CMFS – Round 2
  • Cup CMFS – Round 3
  • Cup CMFS – Semifinals
  • Israeli Premier League
  • Ondrasovka Cup
  • Primera Division Apertura
  • Primera Division Apertura Play-off
  • Primera Division Clausura
  • Primera División Clausura
  • Primera Division Clausura Play-off
  • Primera Division Relegation Play-off
  • SAS Ligaen
  • Super Cup
  • Svenska Cupen Men
  • UEFA – Intertoto Cup
  • Viasat Cup – Group A
  • Viasat Cup – Group B
  • Viasat Cup – Group C
  • Viasat Cup – Group D
  • Viasat Cup Final
  • Viasat Cup Quarter Finals
  • Viasat Cup Semi Finals
  • Israeli National League
  • 1 Lyga
  • 1. Deild
  • 1. Deild Women
  • 1. Division
  • 1. Division Women
  • 1. HNL U19
  • 1. Liga Classic
  • 1. Liga Promotion
  • 1. liga U19
  • 1. Women Liga
  • 1a Divisió
  • 1st Division
  • 1st Division Women
  • 2. Bundesliga Women
  • 2. Deild
  • 2. Division
  • 2. Liga
  • 2. Liga Interregional
  • 2. Liga Women
  • 2. Women Bundesliga
  • 2a Divisió
  • 3. Com. de Madrid
  • 3. delid
  • 3. Div Baleares
  • 3. Div Cantabria
  • 3. Div Navarra
  • 3. Div Andalucia
  • 3. Div Andalucia Or. y Mellila
  • 3. Div Aragon
  • 3. Div Asturias
  • 3. Div Canarias
  • 3. Div Castilla La Mancha
  • 3. Div Castilla y Leon
  • 3. Div Cataluna
  • 3. Div Com. de Madrid
  • 3. Div Extremadura
  • 3. Div Galicia
  • 3. Div La Rioja
  • 3. Div Murcia
  • 3. Div Pais Vasco
  • 3. Div Valenciana
  • 3. HNL
  • 3. Liga
  • 3. Liga Promotion Playoff
  • 3e Klasse
  • 3rd Division
  • 3rd Division Moscow Cup
  • 4. Deild
  • A Lyga Women
  • ACT Premier League
  • ACT Premier League U20
  • Aegean Cup U16
  • AFC Championship Qualification U19
  • AFC Championship U16
  • AFC Championship U16 Qualification
  • AFC Championship Women U16
  • AFC Cup Qualification
  • AFC Solidarity Cup
  • AFC U16 Championship Qualification
  • AFC U19 Championship
  • AFC U19 Women’s Championship
  • AFF U16 Championship
  • AFF U19 Championship, Group A
  • AFF U19 Championship, Group B
  • AFF Women’s Championship
  • Africa U20 Cup of Nations
  • Africa U23 Cup of Nations
  • Africa Women Cup of Nations
  • African Nations Championship Qualification
  • African Women’s U-17
  • African Women’s U-20 Championship
  • African Youth Champ Qual.
  • Al Kass International Cup
  • Amateur Cup
  • Ang Liga
  • Arab Club Championship
  • Arab WAFF Championship U23
  • Argentina – Primera Division Reserves
  • ASB Youth League
  • ASEAN Football Championship U16
  • Asia Olympic Qualifying Women
  • Asian Cup Qualification
  • Asian University Games
  • Australia Northern NSW Premier league
  • Australia Qualification
  • Australia South Australia Premier League
  • Australia. New South Wales. League 2
  • Austria – Landesliga
  • Austria Jugendliga U18
  • Azerbaijan Cup
  • B Kategoria
  • Bahrain Cup
  • Bahrain Second Division
  • Baltic Cup
  • Baltic Cup U17
  • Baltic Cup U17 Women
  • Baltic Cup U19 Women
  • Baltic Cup U21
  • Baltic Cup Women
  • Bangabandhu Gold Cup
  • Bangalore – A Division Match duration is 80 minutes
  • Bangalore – Super Division
  • Bangladesh League
  • BBFA Senior Cup
  • Belarus Women’s Cup
  • Belgian Cup
  • Belgium Provincial league
  • Belgium Women Superleague
  • Beloften U21
  • Birmingham Senior Cup
  • Bonaire League
  • Brasileiro U20
  • Brasileiro Women
  • Brazil – Carioca Taca Rio
  • Brazil – Paranaense U19
  • Brisbane Canale Cup
  • Brisbane Capital League 1
  • Brisbane Premier League Play Offs
  • Brisbane Premier League Play-off
  • Brisbane Premier League Reserves
  • Brisbane Reserves Premier League
  • Brisbane Silver Boot
  • Bundesliga U19
  • Calcutta Premier Division
  • Calcutta Premier League
  • Cambodia C-League
  • Cameroon. Ligue 2
  • Campeonato Carioca U20
  • Campeonato da 2ª Divisão do Futebol
  • Campeonato de Portugal Prio
  • Campeonato Femenino
  • Campeonato Nacional
  • Campeonato Paulista Serie B
  • Campeonato Paulista U20
  • Campeonato Serie A, Segunda Etapa
  • Campeonato Serie B
  • Campeonato Serie B, Segunda Etapa
  • Campeonato Women
  • Campionato
  • Campionato Nazionale Primavera
  • Capital Territory Play Offs
  • Capital Territory Premier League Play-Off
  • Capital Territory Premier League Play-Off Final
  • Capixaba
  • Caribbean Cup
  • Catarinense 2
  • Cearense 2
  • CECAFA Senior Challenge Cup
  • CECAFA Women’s Senior Challenge Cup
  • Central League Cup
  • Central League Cup Northern
  • Central League Cup Southern
  • Central League Reserves
  • Centralna Liga U19
  • CFL
  • Championnat
  • Championnat National
  • Championnat National – Serie de Ouverture
  • Championnat National U19
  • Champions League
  • Championship
  • Championship 3rd Division North-West
  • Championship Brazil U20
  • Championship U19
  • Championship U20
  • Championship Women
  • Charity Shield
  • Chennai Senior Division
  • Cheshire Senior Cup
  • Chile World Cup U17
  • CIFA Premier League
  • CIS
  • C-League
  • Club Friendlies U19
  • Club Friendlies Women
  • Club Friendly U20
  • Club Friendly U21
  • CONCACAF U17
  • CONCACAF U20
  • CONCACAF Women Olympic Qualifying
  • CONCACAF Women U20
  • CONCACAF Women U20 Qualifications
  • CONCACAF Women’s U17
  • Copa Absoluta
  • Copa Águila
  • Copa Betico Croes
  • Copa Catalunya
  • Copa Cine Center
  • Copa Constitució
  • Copa Costa Rica
  • Copa de la Reina Women
  • Copa del Rey U18
  • Copa do Brasil Sub-20
  • Copa do Brasil U17
  • Copa do Brasil Women
  • Copa do Nordeste U20
  • Copa Federaction 2nd legs
  • Copa Ipiranga U20
  • Copa Libertadores Women
  • Copa Peru
  • Copa Pilsener Serie A
  • Copa RS U20
  • Coppa Italia Lega Pro
  • Coppa Italia Women
  • Coppa Titano
  • COSAFA Cup
  • COSAFA Cup U20
  • Costa Rica Segunda
  • COTIF Tournament U20
  • County Antrim Shield
  • County Cup
  • Coupe de France Féminine
  • Coupe du Trone
  • Coupe Nationale
  • Croatian Cup
  • Crown Prince Cup
  • Crown Prince Cup U21
  • Cup
  • Cup Final Thu Dau Mot
  • Cup Lichtenstein
  • Cup Women
  • Cupa Romaniei Women
  • Curaçao Sekshon Pagá
  • Cyprus 3. Division
  • Cyprus Cup
  • Cyprus U21 League
  • Cyprus Women Cup
  • Czech liga U19
  • Czech Republic 4. Liga
  • Czech Republic Women’s Cup
  • Czech Republic. 5 Liga
  • D1 Promotionelle
  • Dante Berretti Youth
  • David Kipiani Cup
  • Denmark Cup
  • Denmark U17 League
  • Denmark U19 league
  • Derbyshire Senior Cup
  • Desert Diamond Cup
  • Development League 2
  • Development League Cup
  • Development League Cup Southern
  • DFB Pokal
  • DFB Pokal U19
  • Dhivehi Premier League
  • Division 1
  • Division 1 – Relegation
  • Division 1 Women
  • Division 2
  • Division 2 Women
  • Division C – Group A
  • Division C – Group B
  • Division C – Group C
  • Division C – Group D
  • Division d’Honneur
  • Division d’Honneur Guadeloupe
  • Division di Honor
  • Division One
  • Divison C
  • Divizia A
  • Divizia B
  • Druga liga
  • Druha Liga
  • Durham County Challenge Cup
  • EAFF East Asian Cup
  • EAFF East Asian Women’s Cup
  • East of Scotland
  • Eerste Klasse
  • Eerste Klasse Women
  • Eesti Karikas
  • Egypt – Cup Final Cairo
  • El Salvador Reserve League
  • El Salvador Segunda División
  • Elite 2
  • Elite Cup
  • Elite League
  • Elite One
  • Elite U19
  • Emir Cup
  • England U21 Development league 2
  • Eredivisie reserves
  • Esiliiga
  • Esiliiga B
  • Esiliiga Women
  • Estonian Cup
  • European Championship – Finals
  • European U17 Championship Qualifying round Match duration of 80 minutes
  • FA Cup
  • FA Cup Korea
  • FA Trophy – Qualification
  • FA Women’s Cup
  • FA Youth Cup
  • FAI Cup
  • FAI President’s Cup
  • FAM League
  • Faxafloi Women Cup
  • Federation Cup
  • FFA Cup
  • FFA Cup, Round 2
  • FGF Brasileiro U20
  • Final
  • First Division
  • First Division Women
  • First League
  • First league Play Off
  • First League Women
  • Florida Cup
  • FNL Cup
  • Folksam U21
  • Football Championship Women
  • Football West Night Series
  • Fotbolti.net Cup
  • Fotbolti.net Cup A
  • Fotbolti.net Cup B
  • France – League U19
  • France CFA 1
  • France Coupe de la Ligue
  • France Cup U19
  • Friendly (2 Halves of 35 mins) Women
  • Friendly Tournament
  • Friendly U16
  • Friendly U17
  • Friendly U18
  • Friendly U19
  • Friendly U20
  • Friendly U21
  • Friendly Women U16
  • Friendly Women U17
  • Friendly Women U18
  • Friendly Women U19
  • Gaucho Cup
  • Gaucho Cup U19
  • Gaucho Super Cup
  • General Competition Matches u19
  • General Competition Matches Youth
  • Georgia Reserve League
  • Georgian Cup
  • Gibraltar Cup
  • Girabola
  • Gloucester Senior Challenge Cup
  • Goa Pro League
  • Goa Professional League U20
  • Goa U20
  • Gozo First Division
  • Greece Football League
  • Greece Football league 2
  • Group 1
  • Group 2
  • Group A
  • Group B
  • Highland League
  • Honduras Cup
  • Hong Kong – Reserve Division
  • Hong Kong HK Senior Shield
  • Hong Kong League Cup
  • Hoofdklasse
  • Hoofdklasse Women
  • Hun Sen Cup
  • Hungarian Cup
  • Hungary NB II
  • Hungary NB III
  • Hungary U19 Osztaly
  • Huntingdonshire Senior Cup
  • Hybrid Friendlies
  • Hybrid Friendlies Women
  • I Liga Women
  • Iceland U19 league
  • Icelandic Cup U19
  • IFA Championship 1
  • IFA Championship 2
  • II Liiga
  • I-League 2nd Division
  • India – Mumbai Cup
  • India Cup
  • India U18 League
  • Indonesia Championship
  • Interkretsserie U19
  • International Challenge Trophy
  • International Friendly Women
  • International OFC Women U20
  • International Tournament
  • Ireland – Leinster Senior League
  • ISC A
  • ISC B
  • Israel – U19 League
  • Israel – Youth Cup
  • Israel Liga Bet
  • Israel State Cup
  • Italia Cup
  • Italy – Primavera Cup
  • Ivory Coast Cup
  • Japan – Kanto Soccer League.
  • Japan Football League
  • Japan Super Cup
  • Japan Youth Cup
  • Jia League One
  • Jordan Cup
  • Junior U19
  • Júniores U17
  • Júniores U19
  • K3 League
  • Kent Senior Cup
  • King’s Cup
  • Kirin Cup
  • KNVB Beker Cup
  • KSAFA Super League
  • Kuban Spring Women U19
  • Kubok Cup
  • Lancashire FA Challenge Trophy
  • Lao League
  • Latvia – 2. Liga.
  • League 1
  • League 2
  • League Cup
  • League Cup 1st Qualifying Round
  • League Cup 2nd Qualifying Round
  • League Cup Second Round
  • League Cup Women
  • League U19 Women
  • Lebanon Cup
  • Leinster League
  • Leinster Senior Cup
  • Lesotho Premier League
  • LFA First Division
  • LFK Division 3
  • Lietuvos Taure, Round 3
  • LIGA II Promotion Playoffs
  • Liga III
  • Liga Mayor
  • Liga Nacional de Ascenso
  • Liga Sul Minas Rio
  • Ligi Kuu Bara
  • Ligue 1
  • Ligue 1 Women
  • Ligue 2
  • Ligue A
  • Lithuanian Cup
  • Liverpool Senior Cup
  • Løgmanssteypid Cup
  • London Senior Cup
  • Lowland League
  • Luxembourg Cup
  • Macedonia – Kup na Makedonija
  • Macedonia FYR Championship. Women
  • Macedonian Cup
  • Malaysia Cup
  • Malaysia Cup – Group Stage
  • Malta First Division Women
  • Malta Second Division Women
  • Manchester Premier Cup
  • Manchester Senior Cup
  • Maranhense
  • matan
  • Mauritian League
  • Meistriliiga Women
  • Mexico U17 League
  • Mizoram Premier League
  • MLS All-Star
  • MLS Generation Cup
  • Mocambola
  • Moldova Football Divizia A
  • Montenegro – Crnogorski Kup
  • Moroccan Cup 1/16 finals 2nd leg
  • Moroccan Cup 1/8 finals 1st leg
  • Moroccan Cup 1/8 finals 2nd leg
  • Moroccan Cup Quarterfinals 1st leg
  • MSFL
  • MTN Cup
  • MTN Premier League
  • Mumbai Elite League
  • Munster Senior Cup
  • Munster Senior League
  • Nacional B
  • Nadeshiko League Division 2 Women
  • Namibia Football Premier League
  • National 2
  • National Cup
  • National First Division
  • National Football League
  • National League
  • National Premier Leagues
  • National Premier Leagues Play Offs
  • National Youth League U21
  • NB 3. Central Group
  • NB III, Western Group
  • Nedbank Cup
  • Netherlands – Youth League
  • New South Wales. League 2
  • New Zealand Football Championship. Reserve
  • New Zealand. Central Premier League
  • New Zealand. Mainland Premier League
  • New Zealand. Northern Premier League
  • New Zealand. South Premier League
  • NIFL Reserve League
  • NM Cupen Women
  • Non League Div One
  • Norfolk Senior Cup
  • North Riding Senior Cup
  • Northamptonshire Senior Cup
  • Northen Ireland – Antrim Shield
  • Northern Iceland Cup
  • Northern NSW – Play Offs
  • Northern Premier League Challenge Cup
  • Northern Territory
  • Northumberland Senior Cup
  • Nottinghamshire Saturday Senior Cup
  • NPL Western Australia Women
  • NPL Northern NSW U22
  • NPL NSW Play Offs
  • NPL Queensland Final
  • NPL Queensland Play Offs
  • NPL Queensland Play-Off
  • NPL Queensland Play-Off Final
  • NPL South Australia, Qualification Final
  • NPL Tasmania Play Offs
  • NPL U20
  • NPL Victoria 1
  • NPL Victoria, Qualifying Final
  • NPL Victorian 2
  • NPL Victorian U20
  • NPL Youth League Queensland
  • NPL Youth League Victoria
  • NPL Youth League Western Australia
  • NPSL
  • NSW Premier League Play-off Final
  • NSW Waratah Cup
  • Oberliga Promotion Round – North
  • Oberliga Promotion Round – South
  • Oberliga Regionalliga Promotion
  • ÖFB Cup
  • OFC Champions League
  • OFC Championship U20 Women
  • OFC Nations Cup
  • Olympics U23
  • Oman League Cup
  • Omani League
  • Other Competition Matches Women U19
  • Oxfordshire Senior Cup
  • Palestine West Bank League
  • Panama – Liga Panamena de Futbol. (Under 19).
  • Paraguay U20
  • Paranaense 2
  • Paulista Cup
  • Paulista U20
  • Paulista Women
  • PCSL
  • PDL
  • PFL Cup
  • Philippines. UAAP Football Championship
  • Piauiense
  • Play-offs 1/2
  • Play-offs 1/2 Relegation/Promotion
  • Play-offs 2/3
  • Polish Cup
  • Portugal Cup
  • Preliminary Round 1
  • Preliminary Round 2
  • Preliminiary Round
  • Premier Academy League
  • Premier Division
  • Premier Intermediate League
  • Premier League
  • Premier League Cup U23
  • Premier League International Cup
  • Premier League Shillong
  • Premier League Women
  • Premiere Division
  • Premiership Development League U20
  • Preseason Matches
  • President Cup
  • Presidents Cup
  • Primera B
  • Primera Division
  • Primera División
  • Primera Division Reserve
  • Primera Division, Apertura
  • Prince Faisal bin Fahad Cup
  • Professional Development League U23
  • Promotion d’Honneur
  • Promotion/Relegation Playoff
  • Q League
  • Queensland Australian Football League Women
  • Queensland Brisbane Division 2
  • Reg. Cup Baden
  • Reg. Cup Bayern
  • Reg. Cup Berlin
  • Reg. Cup Brandenburg
  • Reg. Cup Bremen
  • Reg. Cup Hamburg
  • Reg. Cup Mecklenburg-Vorpommern
  • Reg. Cup Mittelrhein
  • Reg. Cup Saarland
  • Reg. Cup Sachsen
  • Reg. Cup Schleswig-Holstein
  • Reg. Cup Sudbaden
  • Reg. Cup Südwest
  • Reg. Cup Thüringen
  • Reg. Cup Württemberg
  • Regional championship
  • Regional Cup
  • Regional Cup Berlin
  • Regional Cup Mittelrhein
  • Regional Cup Sachsen-Anhalt
  • Regional Cup Westfalen
  • Regional Football League
  • Regionalliga Bayern – Relegation
  • Regionalliga Women
  • Reserve Division
  • Reserve League
  • Reserve Prime League
  • Reserve Pro League
  • Reykjavik Cup
  • Reykjavik Women Cup
  • Reykjavik Youth Cup
  • Rio Cup
  • Rock Cup
  • Romanian Cup
  • Rondoniense
  • Roraimense
  • Rostov Oblast Championship
  • Round 1
  • Russia – Women Championship
  • Rwanda National Football league
  • SAFF Championship
  • SAFF Women’s Championship
  • Santa Fe Cupa
  • Santosh Trophy West
  • Sao Paulo Youth Cup
  • Sapling Cup
  • Saudi Arabia 2nd Division
  • Second Division
  • Second Division Women
  • Second League
  • Segunda Amateur
  • Segunda Division
  • Segunda División
  • Segunda División, Apertura Gr. Central
  • Segunda División, Apertura Gr. Occidental
  • Semifinal
  • Serbian Cup
  • Serbian Super Liga Women
  • Serie A Women
  • Serie B
  • Serie B Women
  • Serie D – Group A
  • Serie D – Group B
  • Serie D – Group C
  • Serie D – Group D
  • Serie D – Group E
  • Serie D – Group F
  • Serie D – Group G
  • Serie D – Group H
  • Serie D – Group I
  • Sheikh Jasim Cup
  • Shield Cup
  • Sikkim Premier Division
  • Slovakia Cup
  • Slovakia Cup U18
  • Slovakia U19
  • Slovnia – Youth League U19
  • Some Test League LSports
  • South Africa cup
  • South Asian Games
  • South Australia State League
  • South Australian Cup Women
  • Southern League Cup
  • Spain – Tercera Division
  • Spain 1a Nacional Women
  • SPL Cup Women
  • Srpska Liga
  • Staffordshire Senior Cup
  • State Cup Women
  • State Leagues
  • Sudamericano Women championship U20
  • Sudan Premier League
  • Suffolk FA Premier Cup
  • Sultan Cup
  • Summer Cup
  • Super Cup
  • Super Cup Women
  • Super League
  • Super league Women
  • Super Ligue
  • Supercopa de Catalunya
  • Supercup
  • Supercupa
  • Superliga
  • Suruga Bank Championship
  • Svenska Cupen Women
  • SWFL 1 Women
  • SWFL 2 Women
  • Switzerland U18 League
  • SWPL 1 Women
  • SWPL 2 Women
  • Syrian Cup
  • T & T Pro League
  • Tajikistan premier League
  • Telkom Knockout
  • Tercera B
  • Tercera Division
  • Thai Cup Final
  • Thai Cup Quarterfinal
  • Thai Cup Round 1
  • Thai Cup Round 2
  • Thai Cup Semifinal
  • Thailand Division 2
  • Thailand Premier League U19
  • Thimphu League
  • Tipsport Liga
  • Tocantinense
  • Top 8 Cup
  • Top Liga
  • Top Liga Kyrgyzstan
  • Torneo Federal A
  • Torneo Federal B
  • Torneos de Verano
  • Toto Cup Ligat Al
  • Toto Cup Ligat Leumit
  • Tournoi de Montaigu
  • Trinidad and Tobago Pro League
  • Trofeo Joan Gamper
  • Trophée des Champions
  • Turkish Cup
  • U17 Federation Cup
  • U17 Premier League
  • U18 Baltic Cup
  • U18 League
  • U18 Premier League
  • U18 Professional Development League 2
  • U19 Championship
  • U19 Cup
  • U19 League
  • U19 Liga
  • U19 Spain Cup
  • U19 Women
  • U20 League
  • U20 Women’s World Cup
  • U21 Bandodkar Trophy
  • U21 Cup
  • U21 Division
  • U21 League
  • U21 League A Play-offs
  • U21 League B Play-offs
  • U21 League Superettan
  • U21 Premier League Cup
  • UAE Federation Cup
  • UAE U19 League
  • UAE U21 League
  • UEFA International Women U17 Qualifiers
  • Ukraine Cup
  • Ukraine Cup Women
  • Ukraine U19 League
  • Uruguay – Primera Division. Reserve.
  • USA WPSL Women
  • V.League
  • Valentin Granatkin Memorial
  • Valentin Granatkin Memorial U18
  • Varsity Football Challenge
  • Viareggio Cup Youth Tournament
  • Victoria Cup
  • Victoria Cup Women
  • Victoria Division 2
  • Victoria Women Premier League
  • Victorian Premier League – Play Offs
  • Victorian State League Division 2
  • Victorian State League. Division 2
  • Victorian State League. Reserves
  • Victorian Women Premier League
  • Vietnam – League U21
  • Virsliga Play Off
  • V-League U21
  • VPL-League Finale
  • VPL-League Finale Melbourne
  • VPL-League Play-off
  • WC Qualification Oceania
  • Welsh Cup
  • West Australia Division 1
  • West Riding County Cup
  • Westerby Challenge Cup
  • Western Australia Play Offs
  • Winter Tournament
  • WK-League
  • WK-League Play-off
  • Women 3F Ligaen
  • Women African Olympic Qualifiers
  • Women Algarve Cup
  • Women Asian Cup U19 China
  • Women Asian Cup U19 Final China
  • Women Bundesliga
  • Women Cup
  • Women DFB Pokal
  • Women Ekstraliga
  • Women Eredivisie
  • Women EURO 2017 Qualifying round
  • Women Euro U17
  • Women I. liga
  • Women I-liga
  • Women Istria Cup
  • Women League
  • Women League Cup
  • Women National League
  • Women Nationalliga A
  • Women Nationalliga B
  • Women NM Cupen, Quarterfinal
  • Women Nöi NB I
  • Women Olympic Games Preliminary matches Asia
  • Women Olympic Qualifying UEFA Play-off
  • Women Premier
  • Women Premier League
  • Women Premier League, Championship Group
  • Women Premier League, Relegation Group
  • Women Premier Liga
  • Women South Asian Games
  • Women Super League
  • Women U19 Championship, Group B
  • Women U19 Championship, Semifinal
  • Women U19 Euro Championship Qualifying round
  • Women W-League
  • Women, Nöi Magyar Kupa
  • Women, Nöi NB II
  • Womens Cup
  • Women’s Cup
  • Women’s football championship
  • Women’s League
  • Women’s National League
  • Womens Super League 1
  • Womens Super League 2
  • Yemeni League
  • Yi League Two
  • Ykkönen Women
  • Yokary Liga
  • Youth Alliance Cup
  • Youth Alliance U18
  • Youth Cup
  • Youth Cup U19
  • Youth League
  • Youth League U20
  • Youth Teams Friendlies Women
  • Youth Viareggio Cup
  • European Championship – U21 – Qualification
  • 1 division
  • 1. division
  • 2. Division
  • 2. Division – East
  • AFC Cup – Playoffs
  • AFL
  • Alagoano – 1st Phase – Group B
  • Alagoano – 1st Phase Play Out
  • Algarve Cup
  • Allgroups CL
  • Amsterdam Tournament
  • Antalya Cup
  • Argentina
  • Bottom Six Play-Offs
  • Brasileirão A
  • Brasileirão B
  • Brasiliense – 2nd Phase
  • Brazil
  • C1
  • C2
  • Carioca – Taça Guanabara Final
  • Carioca – Taça Guanabara Group A
  • Carioca – Taça Guanabara Group B
  • Carioca – Taça Guanabara Semi Finals
  • Carioca – Taça Rio
  • Carioca – Taça Rio Final
  • Carioca – Taça Rio Semi Finals
  • Carioca – Troféu Edilson Silva
  • Carioca – Troféu Luiz Penido
  • Catarinense – 3rd Phase
  • Cearense – Taça do Interior
  • Challenge Cup
  • Champions Cup
  • Championship Play-Offs
  • CONCACAF Champions – Group 5
  • CONCACAF Champions – Group 6
  • CONCACAF Champions – Group 7
  • CONCACAF Champions – Group 8
  • Conference North
  • Conference North – Playoffs
  • Conference South – Playoffs
  • Copa Colombia – Group A
  • Copa Colombia – Group C
  • Copa Colombia – Group D
  • Copa Colombia – Group E
  • Copa Colombia – Group F
  • Copa Colombia – Play Offs
  • Copa do Nordeste – Play Offs
  • Copa Federación
  • Copa Postobón – Group A
  • Copa Postobón – Group C
  • Copa Postobón – Group D
  • Copa Postobón – Group E
  • Copa Postobón – Group F
  • Coppa Italia Lega Pro
  • Coppa Italia Lega Pro Preliminary – Group M
  • Coppa Italia Lega Pro Preliminary – Group N
  • Coppa Italia Lega Pro Preliminary – Group O
  • Coppa Italia Lega Pro Preliminary – Group P
  • Corgon liga
  • Corgon Liga – Playoffs
  • Corgon Liga – Playouts
  • Crown Prince Cup
  • Cup
  • Cupa României
  • Div 1 – ?stra
  • Div 2 – N Götaland
  • Div 3 – Ö Svealand
  • Division 1
  • Division 1 Play-off
  • Division 2 – East
  • Division 2 – South
  • Division 2 – Urals-Volga
  • Division 2 – West
  • Division 2 Play-off
  • Division 3
  • Divizia A
  • Divizia Nationala
  • Dubai Cup
  • European Championship – U17 – Qualification
  • European Championship – U19 – Qualification
  • European Championship – Women – U17 – Qualification
  • European Championship – Women – U19 – Qualification
  • FA Cup
  • FA Trophy
  • FIFA Under-17 Womens World Cup – Group C
  • FIFA Under-17 Womens World Cup – Group D
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup – Final
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup – Group A
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup – Group B
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup – Group C
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup – Group D
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup – Placement Matches
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup – Quarter Finals
  • FIFA Under-20 Women`s World Cup – Semi Finals
  • FIFA Women`s World Cup – Final
  • FIFA Women`s World Cup – Placing games
  • FIFA Women`s World Cup – Preliminary round
  • FIFA Women`s World Cup – Quarter Finals
  • FIFA Women`s World Cup – Semi Finals
  • Finals
  • FNL
  • FNL – Group A
  • FNL – Group B
  • GNEF 1
  • I Liga
  • II Divisão – Promotion Group
  • II Divisão Zona Centro
  • II Divisão Zona Norte
  • II Divisão Zona Sul
  • II Liga
  • Interliga
  • International Cups – Play Off
  • Intertoto Play Off
  • Irish Cup
  • Israeli National – Bottom Play Off
  • Israeli National – Middle Play Off
  • Israeli National – Top Play Off
  • Israeli Premier – Bottom Play Off
  • Israeli Premier – Middle Play Off
  • Israeli Premier – Top Play Off
  • Isthmian League
  • Italy
  • J1/J2 – Playoffs
  • Johnstone`s Paint Trophy
  • Juniorska Liga
  • Jupiler League Playoffs
  • Kazan Universiade – Men
  • Kings Cup
  • League Cup – 1/8 Finals
  • League Cup – Group 1
  • League Cup – Group 2
  • League Cup – Group 3
  • League Cup – Group 4
  • League Cup – Group 5
  • League Cup – Group 6
  • League Cup – Quarter Finals
  • Liga Kupa – Semi Final B
  • Liga Orangina
  • Liga Postobón II – Semi Finals A
  • Liga Postobón II – Semi Finals B
  • Liiga Cup Group 1
  • Liiga Cup Group 2
  • Meistriliiga -Promotion/Relegation Playoff
  • Naistenliiga
  • National Caps
  • National Friendlies – Men
  • National Friendlies – Women
  • Oberliga Nordrhein
  • ÖFB Samsung Cup
  • Ondrasovka Cup – Round 3
  • Ondrasovka Cup Final
  • Ondrasovka Cup Round of 1/2
  • Ondrasovka Cup Round of 1/4
  • Peace Cup
  • Pernambucano – Final
  • Pokal Slovenia
  • Pokal Slovenia – Final
  • Pokal Slovenia – Quarter Finals
  • Pokal Slovenia – Semi Finals
  • Port of Rotterdam Tournament
  • Preliminary Round
  • Premier League
  • Premier Liga BiH
  • Premier Reserve League
  • Premier Reserve League North
  • Premier Reserve League South
  • Premiere League
  • Premiere League – Group A
  • Premiere League – Group B
  • Premiere League – Promotion/Relegation
  • Premijer Liga BiH
  • Primera B – Finalización Play Offs
  • Primera B – Finalización Semi Finals A
  • Primera B – Finalización Semi Finals B
  • Primera División – Apertura
  • Primera División – Apertura Play Off
  • Primera División – Clausura
  • Primera División – Clausura Play Off
  • Primera División – Final Play Offs
  • Primera División – Play Off
  • Primera Division – Playoffs
  • Primera División – Torneo Final
  • Primera División – Torneo Inicial
  • Primera División Apertura
  • Primera Division Apertura – Final
  • Primera División Apertura – Play Offs
  • Primera División Clausura
  • Primera Division Clausura – Final
  • Primera División Clausura – Play Offs
  • Primera Division Clausura Play-Out
  • Primera División Femenina
  • Primera División Relegation
  • Professional League
  • Promotion Play-Off
  • Quarter Finals – Group A
  • Quarter Finals – Group B
  • Regional Upper League
  • Relegation Playoffs
  • Relegation Play-Offs
  • Reykjavik Tournament
  • Round 2
  • Round 3
  • Round 4
  • Round of 1/4
  • Royal League – Final
  • Royal League – Group – 1
  • Royal League – Group – 2
  • Royal League – Group – 3
  • Royal League – Middle Round – Group – I
  • Royal League – Middle Round – Group – II
  • Royal League – Quarter Finals
  • Royal League – Semi Finals
  • S.F.L. Challenge Cup
  • Segunda División
  • Segunda División – Promotion Play Off
  • Segunda Division – Promotion PlayOffs
  • Segunda División – Relegation Play Off
  • Semi Finals
  • Sergipano – 1st Phase
  • Série C – Final Stage
  • Série C – Play Offs
  • Setanta Cup
  • Slovensky pohar
  • Slovensky pohar – Final
  • Slovensky pohar – Quarterfinal
  • Slovensky pohar – Round 1
  • Slovensky pohar – Round 2
  • Slovensky pohar – Round 3
  • Slovensky pohar – Semifinal
  • Slovensky pohar Final
  • Slovensky pohar Round 1
  • Slovensky pohar Round 2
  • Slovensky pohar Round 3
  • Slovensky pohar Round of 1/2
  • Slovensky pohar Round of 1/4
  • Stiegl Cup
  • Super Coppa Lega Pro
  • Super Cup
  • Süper Kupa
  • Super League
  • Süper Lig
  • Super Liga – Group 2
  • Super Liga – Semi Finals
  • Supercoppa
  • Supercup
  • Supertaça
  • Svenska Cupen – Grupp 2
  • Svenska Cupen – Grupp 3
  • Svenska Cupen – Grupp 4
  • Svenska Cupen – Grupp 5
  • Svenska Cupen – Grupp 6
  • Svenska Cupen – Grupp 7
  • Svenska Cupen – Grupp 8
  • Taca da Liga
  • Taça da Liga
  • Taça da Liga – 1/8 Finals
  • Taça da Liga – Final
  • Taça da Liga – Round 1
  • Taça da Liga – Round 1 – Group A
  • Taça da Liga – Round 1 – Group B
  • Taça da Liga – Round 1 – Group C
  • Taça da Liga – Round 1 – Group D
  • Taça da Liga – Round 2
  • Taça da Liga – Round 2 – Group A
  • Taça da Liga – Round 2 – Group B
  • Taça da Liga – Round 2 – Group C
  • Taça da Liga – Round 2 – Group D
  • Taça da Liga – Round 2 – Group E
  • Taça da Liga – Round 2 – Group F
  • Taça da Liga – Round 3 – Group A
  • Taça da Liga – Round 3 – Group B
  • Taça da Liga – Round 3 – Group C
  • Taça da Liga – Round 3 – Group D
  • Taça da Liga – Semi Finals
  • Taça de Portugal
  • The Conference
  • The Conference – Playoffs
  • Top Six Play-Offs
  • Torneo Adecuación
  • Toulon Tournament
  • Toulon Tournament – Semi-final
  • Trophée des Champions
  • Turkiye Kupasi – Quarter Finals – Group A
  • U17 European Championship – Final
  • U17 European Championship – Group 1
  • U17 European Championship – Group 2
  • U17 European Championship – Group 3
  • U17 European Championship – Group 4
  • U17 European Championship – Group 5
  • U17 European Championship – Group 6
  • U17 European Championship – Group 7
  • U17 European Championship – Group A
  • U17 European Championship – Group B
  • U17 European Championship – Semi-final
  • U17 World Championship – 1/8 Finals
  • U17 World Championship – 3rd Place Play Off
  • U17 World Championship – Final
  • U17 World Championship – Group A
  • U17 World Championship – Group B
  • U17 World Championship – Group C
  • U17 World Championship – Group D
  • U17 World Championship – Group E
  • U17 World Championship – Group F
  • U17 World Championship – Quarter Finals
  • U17 World Championship – Semi Finals
  • U19 European Championship – Final
  • U19 European Championship – Group 1
  • U19 European Championship – Group 2
  • U19 European Championship – Group 3
  • U19 European Championship – Group 4
  • U19 European Championship – Group 5
  • U19 European Championship – Group 6
  • U19 European Championship – Group 7
  • U19 European Championship – Group A
  • U19 European Championship – Group B
  • U19 European Championship – Semi Finals
  • U19 International National Friendlies
  • U20 International National Friendlies
  • U20 World Championship – Group A
  • U20 World Championship – Group B
  • U20 World Championship – Group C
  • U20 World Championship – Group D
  • U20 World Championship – Group E
  • U20 World Championship – Group F
  • U20 World Cup – Group A
  • U20 World Cup – Group B
  • U20 World Cup – Group C
  • U20 World Cup – Group D
  • U20 World Cup – Group E
  • U20 World Cup – Group F
  • U21 European Championships – Final
  • U21 European Championships – Group A
  • U21 European Championships – Group B
  • U21 European Championships – Play-off for Final Tournament
  • U21 European Championships – Semi Finals
  • UEFA
  • UEFA – Champions League – Women
  • UEFA – Super Cup
  • UEFA European Under-19 Championship – Final
  • UEFA European Under-19 Championship – Group A
  • UEFA European Under-19 Championship – Group B
  • UEFA European Women`s Under-17 Championship – Third place match
  • UEFA European Women`s Under-17 Championship – Final
  • UEFA European Women`s Under-17 Championship – Qualification
  • UEFA European Women`s Under-17 Championship – Semi Finals
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship – Final
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship – Group A
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship – Group B
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship – Qualification
  • UEFA European Women`s Under-19 Championship – Semi Finals
  • UEFA Women`s Champions League
  • UEFA Women`s EURO – Playoffs
  • UEFA Women`s EURO – Preliminary round
  • UEFA Women`s EURO – Qualification
  • UFL Division 1
  • Uhren Cup
  • Uruguay
  • Viareggio Cup – 1/8 Finals
  • Viareggio Cup – Final
  • Viareggio Cup – Group 10
  • Viareggio Cup – Group 11
  • Viareggio Cup – Group 12
  • Viareggio Cup – Group 7
  • Viareggio Cup – Group 8
  • Viareggio Cup – Group 9
  • Viasat Sport Divisionen
  • VISA-bikar Cup
  • Vischaya League
  • Vischaya League – Playoffs
  • Welsh Play Off (Europa League)
  • World Cup – U17
  • World Cup – U20
  • World Cup – Women
  • World Cup – Women – Final
  • World Cup – Women – Group 1
  • World Cup – Women – Group 2
  • World Cup – Women – Group 3
  • World Cup – Women – Group 4
  • World Cup – Women – Group 5
  • World Cup – Women – Group 6
  • World Cup – Women – Group 7
  • World Cup – Women – Group 8
  • World Cup – Women – Group A
  • World Cup – Women – Group B
  • World Cup – Women – Group C
  • World Cup – Women – Group D
  • World Cup – Women – Placing games
  • World Cup – Women – Play-off for Final Tournament
  • World Cup – Women – Qualification
  • World Cup – Women – Quarterfinals
  • World Cup – Women – Semifinals
  • World Cup – Women – U20
  • World Cup – Women – U20 – Final
  • World Cup – Women – U20 – Group A
  • World Cup – Women – U20 – Group B
  • World Cup – Women – U20 – Group C
  • World Cup – Women – U20 – Group D
  • World Cup – Women – U20 – Placement Matches
  • World Cup – Women – U20 – Quarter Finals
  • World Cup – Women – U20 – Semi Finals
  • Ykkönen
  • Zayton Cup
  • 2. Division – Group A
  • 2. Division – Group B
  • 2. Division – Group C
  • 2. Division – North
  • 2. Division – South
  • 2. Division – West
  • 2. Lig B – Qualifying Group 5
  • 2. Ligi – Group 3
  • 2. Ligi – Group 4
  • 2. Ligi – Group 5
  • 3. Ligi – Group 4
  • 3. Ligi – Group 5
  • 4. Div. – 1 Østfold
  • 4. Div. – 19 Sunnmøre
  • 4. Div. – 20 Nordmøre og Romsdal
  • 4. Div. – 21 Trøndelag 1
  • 4. Div. – 22 Trøndelag 2
  • 4. Div. – 24 Hålogaland
  • 4. Div. – 6 Indre Østland 1
  • 4. Div. – 7 Indre Østland 2
  • 4. Div. – 8 Indre Østland 3
  • A2 Ligi – Ege Group
  • A2 Ligi – Final
  • A2 Ligi – Group 3
  • A2 Ligi – Kuzey Group
  • A2 Ligi – Marmara Group
  • Albaniserien Autumn
  • Argentino A – Apertura Final A
  • Argentino A – Apertura Final B
  • Argentino A – Apertura Group A
  • Argentino A – Apertura Group B
  • Argentino A – Apertura Group C
  • Argentino A – Apertura Inter Group
  • Argentino A – Group A
  • Argentino A – Group B
  • Argentino A – Group C
  • Argentino A – Promotion Play Off
  • Argentino A – Relegation Group 1
  • Argentino A – Relegation Group 2
  • Argentino A – Reválida Group B
  • Argentino B – Apertura Finals
  • Argentino B – Apertura Group A
  • Argentino B – Apertura Group B
  • Argentino B – Apertura Group C
  • Argentino B – Apertura Group D
  • Argentino B – Apertura Group E
  • Argentino B – Apertura Group F
  • Argentino B – Apertura Group G
  • Argentino B – Apertura Inter Group
  • Argentino B – Clausura Group A
  • Argentino B – Clausura Group B
  • Argentino B – Clausura Group C
  • Argentino B – Clausura Group D
  • Argentino B – Group 1
  • Argentino B – Group 2
  • Argentino B – Group 3
  • Argentino B – Group 4
  • Argentino B – Group 5
  • Argentino B – Group 6
  • Argentino B – Group 7
  • Bank Asya 1. Lig
  • Bank Asya 1. Lig Play-off
  • Capital Territory
  • Carioca 2nd Division – Final Group
  • Carioca 2nd Division – Group C
  • Carioca 2nd Division – Group D
  • Carioca 2nd Division – Group E
  • Carioca 2nd Division – Group F
  • Carioca 2nd Division – Group G
  • Carioca 2nd Division – Group H
  • Carioca 2nd Division – Group I
  • Carioca 2nd Division – Group J
  • Copa Credife 2da. Etapa – Group A
  • Copa Credife 2da. Etapa – Group B
  • Copa Credife 3ra. Etapa – Group 1
  • Copa Credife 3ra. Etapa – Group 2
  • DBU Sjællandsserien
  • Descentralizado – Group A
  • Descentralizado – Group B
  • Div 1 – Södra
  • Div 1 – Sudra
  • Div 2 – ? Gotaland
  • Div 2 – ? Svealand
  • Div 2 – M Gotaland
  • Div 2 – M Svealand
  • Div 2 – Norra
  • Div 2 – Ö Götaland
  • Div 2 – Ö Svealand
  • Div 2 – Ö Svealand Damer
  • Div 2 – S Götaland
  • Div 2 – S Norrland
  • Div 2 – Sudra
  • Div 2 – V Götaland
  • Div 2 – V Svealand
  • Div 2 – V?stra
  • Div 3 – ? Svealand
  • Div 3 – M Götaland
  • Div 3 – N? Gotaland
  • Div 3 – NÖ Götaland
  • Div 3 – NV Götaland
  • Div 3 – Ö Svealand
  • Div 3 – S Götaland
  • Div 3 – S? Gotaland
  • Div 3 – SÖ Götaland
  • Div 3 – SV Götaland
  • Div 4 – Sk?ne Sudra
  • Gaucho – Quarter Finals
  • Gaucho – Semi Finals
  • Gaúcho 2nd. Division – Final Group
  • Gaúcho 2nd. Division – Final Play Off
  • Gaúcho 2nd. Division – Group 1
  • Gaúcho 2nd. Division – Group 2
  • Gaúcho 2nd. Division – Group 3
  • Gaúcho 2nd. Division – Group 4
  • Gaúcho 2nd. Division – Group 5
  • Gaúcho 2nd. Division – Group 6
  • Gaúcho 2nd. Division – Group 7
  • Gaúcho 2nd. Division – Group 8
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 10
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 5
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 6
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 7
  • Jyllandsserien Serie 1 Pulje 9
  • Kakkonen – Eteläinen
  • Kakkonen – Itäinen
  • Kakkonen – Läntinen
  • Kategoria Superiore
  • Københavnserien
  • Københavnserien Serie 1 Pulje 2
  • Københavnserien Serie 1 Pulje 3 Autumn
  • Københavnserien Serie 1 Pulje 3 Spring
  • Kvalrækken 1
  • Kvalrækken 2
  • Kvalrækken 3
  • Landslagsleague Ost
  • Landslagsleague West
  • Landspokalturneringen
  • Liga Águila – Apertura
  • Liga Águila – Apertura Playoffs
  • Liga Águila – Finalización
  • Liga Águila – Finalización Playoffs
  • Liga Postobón I
  • Liga Postobón I – Playoffs
  • Liga Postobón I – Semi Finals A
  • Liga Postobón II
  • Liga Postobón II – Playoffs
  • Matogrossense – Group C
  • Matogrossense – Group D
  • Meridian Super Lige
  • Meridian Super Lige Play-Off
  • Meridian Super Lige Play-Out
  • Mineiro 2nd. Division
  • Nackas minne Globen
  • NASL
  • Norrettan – Women
  • Northern League
  • not in use
  • Paraense – Qualifying Phase
  • Paraibano – 2nd Phase
  • Paraibano – 2nd Phase Play Offs
  • Paranaense – 2nd Phase – Group B
  • Pernambucano – 1st Phase – Group A
  • Pernambucano – 1st Phase – Group B
  • Pernambucano – 1st Phase – Group C
  • Pernambucano – 1st Phase – Group D
  • Pernambucano – 1st Phase – Group E
  • Pernambucano – 1st Phase – Group F
  • Pernambucano – 2nd Phase – Group G
  • Pernambucano – 2nd Phase – Group H
  • Potiguar – Taca RN Group A
  • Potiguar – Taca RN Group B
  • Primera B – Finalización
  • Professional League
  • Puchar Ekstraklasy
  • Regional Liga Süd
  • Regional Liga Südwest
  • Regional Liga West/Sudwest
  • Reserveligaen Pulje 1
  • Reserveligaen Pulje 2
  • Reserveligaen Pulje 3
  • Serie C – Final Stage
  • Serie C – Group 10
  • Serie C – Group 11
  • Serie C – Group 12
  • Serie C – Group 13
  • Serie C – Group 14
  • Serie C – Group 15
  • Serie C – Group 16
  • Serie C – Group 17
  • Serie C – Group 18
  • Serie C – Group 19
  • Serie C – Group 20
  • Serie C – Group 21
  • Serie C – Group 22
  • Serie C – Group 23
  • Serie C – Group 24
  • Serie C – Group 25
  • Serie C – Group 26
  • Serie C – Group 27
  • Serie C – Group 28
  • Serie C – Group 5
  • Serie C – Group 6
  • Serie C – Group 7
  • Serie C – Group 8
  • Serie C – Group 9
  • Série C – Group A
  • Série C – Group B
  • Série C – Group C
  • Série C – Group D
  • Série C – Group E
  • Série C – Group F
  • Série D – Group 1
  • Série D – Group 2
  • Série D – Group 3
  • Série D – Group 4
  • Série D – Group 5
  • Série D – Group 6
  • Série D – Group 7
  • Série D – Group 8
  • Série D – Play Offs
  • Sjællandsserien
  • Sjællandsserien Serie 1 Pulje 1
  • Sjællandsserien Serie 1 Pulje 2
  • Söderettan Damer
  • Suderettan – Women
  • Supercupen – Men
  • Supercupen – Women
  • Svenska Cupen – Women
  • Youth Premiere League